Izabella Scorupco. Fot. Instagram
Izabella Scorupco. Fot. Instagram

Była partnerką Bonda. Izabella Scorupco czeka na kolejne głośne role

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 9
Izabella Scorupco to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która przed laty podbiła serca widzów na całym świecie rolą Rosjanki Natalii w GoldenEye, siedemnastym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Odegrała również niezapomnianą postać Heleny w "Ogniem i mieczem", przez lata pracowała jako modelka. Jak jej się powodzi dzisiaj?

Polsko-szwedzka aktorka na co dzień mieszka w Los Angeles wraz ze swoim mężem, Karlem Rosengrenem, bogatym biznesmenem z branży gier wideo. Mimo, że jej kariera filmowa zapowiadała się dawniej na jedną z najbardziej przebojowych w Hollywood – w końcu wcielenie się w rolę partnerki Bonda to coś, o czym wiele młodych aktorek mogło tylko pomarzyć – mimo wielkiej popularności, na przestrzeni lat zaczynała coraz rzadziej pojawiać się na ekranie. 

Peja to legenda polskiego hip-hopu. Raper przeszedł metamorfozę

Scorupco - wielka kariera 

Ostatnią jej rolą było zagranie postaci Eldh w szwedzkim serialu Ukryci: Pierworodny z 2019 r. Od tamtej pory, Scorupco zdawała się znikać powoli z ekranu.

Swoim życiem prywatnym nie dzieli się często. Za pośrednictwem swojego Instagrama, co jakiś czas pokazuje jednak fanom co u niej. Na obserwowanym przez 143 tysiące osób koncie pojawiają się między innymi zdjęcia ze wspólnych chwil z jej mężem oraz dziećmi: 25-letnią Julią i 19-letnim Jacobem. 

Kardynał George Pell nie żyje. Australijski duchowny spędził rok w więzieniu

Show na Viaplay

W sierpniu na szwedzkiej platformie Viaplay premierę miało reality show, w którym Izabella Scorupco wybrała się wraz z przyjaciółmi do Nepalu. Kontynuuje też karierę w modelingu, wstawiając na swoje media społeczniościowe zdjęcia ze sesji. Aktorka, która skończyła w ubiegłym roku 52 lata, na zdjęciach wygląda tak samo czarująco, jak przed laty... Niemal tak, jakby czas się dla niej zatrzymał.

Czy jednak mamy jeszcze szansę zobaczyć Scorupco w nowej roli? Aktorka rozkochała w sobie rzesze widzów, czy to u boku Pierce'a Brosnana, czy to jako piękna Helena z "Ogniem i mieczem". Niewątpliwie jej powrót na ekrany byłby bardzo miłym zaskoczeniem. Ona sama milczy na ten temat.

Czy chętnie zobaczylibyście Izabellę Scorupco w nowej roli? Którą z jej kreacji aktorskich wspominacie najlepiej? 

Żona znanego piłkarza walczy o zdrowie po porodzie. Trafiła na OIOM


Salonik24

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości