Piotr Zieliński i Nicola Zalewski (z prawej).
Piotr Zieliński i Nicola Zalewski (z prawej).

Zalewski kontra Zieliński w tunelu. Młodszy z polskich piłkarzy skomentował awanturę

Redakcja Redakcja Piłka nożna Obserwuj temat Obserwuj notkę 1
Podczas meczu ligowego we Włoszech między Napoli a Romą doszło do kłótni między polskimi piłkarzami: Nicolą Zalewskim a Piotrem Zielińskim. Młodszy z nich, 21-letni Zalewski zapewnił, że pozostaje z bardziej doświadczonym kolegą w przyjacielskich relacjach.

O karczemnej awanturze w Serie A pisaliśmy w Salonie24 wczoraj. W sieci krążyło nagranie z tunelu stadionowego podczas meczu Napoli-Roma. Gospodarze ostatecznie pokonali drużynę Jose Mourinho 2:1. Polskich kibiców po hicie włoskiej ligi najbardziej zainteresowała ostra wymiana zdań między gwiazdą Neapolu, Piotrem Zielińskim, a talentem z AS Roma - Nicolą Zalewskim.  

Urocza wymiana zdań 

– Czego spier***asz?! – zapytał Zieliński.

– Następny jesteś – odpowiedział mu piłkarz AS Romy.

– Mordę zamknij – krzyknął pomocnik Napoli.

– Zamknij pi***, ku**a – zakończył Zalewski. 

 

Kłótnia wpłynie na postawę reprezentacji Polski? 

Nie tylko kibice reprezentacji Polski zainteresowali się kłótnią, która wskazywałaby na kiepskie stosunki między piłkarzami. Zdaniem m.in. dziennikarza Mateusza Borka, Zalewski powinien mieć więcej szacunku do starszego kolegi z reprezentacji, który więcej osiągnął w profesjonalnej piłce nożnej. Polak z włoskimi korzeniami wydał komunikat na Instagramie, starając się uspokoić sytuację.  

Oświadczenie Zalewskiego

- Piotr Zieliński, oprócz tego, że jest moim dobrym kolegą z reprezentacji, również jest moim przyjacielem poza boiskiem. Ktokolwiek myśli, że nasza wymiana słów była na poważnie, to jest w błędzie - oświadczył piłkarz AS Roma. Jego wpis powielił w swojej relacji Zieliński. 

image

Wydaje się, że na kolejnym zgrupowaniu reprezentacji Polski pod wodzą nowego selekcjonera Fernando Santosa obejdzie się bez "zgrzytów" na linii Zieliński-Zalewski. 

GW

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj1 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport