Antoni K., aktor znany z wielu filmów i seriali.
Antoni K., aktor znany z wielu filmów i seriali.

Antoni K. - znany z filmów - przyłapany za kółkiem. Był pod wpływem narkotyków

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 48
Aktor Antoni K. jechał samochodem pod wpływem narkotyków - tak wynika z narkotestu, przeprowadzonego przez policję podczas kontroli samochodu celebryty w Warszawie.

Antoni K. w samochodzie pod wpływem narkotyków

O kłopotach aktora Antoniego K. pisze PAP. Około godz. 16.40 przy ul. Kolejowej w stolicy patrol ruchu drogowego skontrolował pojazd marki Audi. - Kierowca został przebadany pod kątem alkoholu. Był trzeźwy. Natomiast narkotest wykazał, że znajduje się pod wpływem środków odurzających - poinformował Bartłomiej Śniadała z Komendy Stołecznej Policji.  

Kłopoty z prawem aktora 

Policja nie zdradza jego personaliów, ale chodzi o znanego aktora Antoniego K. - dowiedziała się PAP. Mężczyzna został zatrzymany pod zarzutem jazdy pod wpływem narkotyków. 

"Gazeta Wyborcza" dodaje, że K. wracał z imprezy od znajomych, a policjanci przeszukali jego samochód. W trakcie kontroli pojazdu znaleźli zakazane środki. Aktor znany jest m.in. z filmów "Bodo", "Miasto 44", "Dywizjon 303. Historia Prawdziwa", "Pętla", seriali "Kryminalni", "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej", "Diagnoza". 


GW

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości