(Piotr Kaszewiak niszczy Iwana Komarenko. Fot. Instagram/@piotr_kaszewiak, @ivankomarenko)
(Piotr Kaszewiak niszczy Iwana Komarenko. Fot. Instagram/@piotr_kaszewiak, @ivankomarenko)

Słynny prawnik wypunktował Komarenkę. I dał mu dobrą radę

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 6
Ivan Komarenko... wyproszony z Polski przez znanego prawnika? Internet podbija wpis Piotra Kaszewiaka, mecenasa występującego między innymi w "Sprawie dla reportera". Adwokat bezpośrednio zwrócił się do muzyka, który od dłuższego czasu prezentuje w social mediach prorosyjskie sympatie. "Może pan zabrać ze sobą Delfina"

Komarenko oszalał. Nie ukrywa prorosyjskich sympatii 

Ivan Komarenko, który przez lata robił w Polsce karierę muzyka estradowego, tworząc takie hity jak "Czarne oczy", czy też reprezentując nasz kraj w Eurowizji 2005, ostatnio znajduje się w ogniu krytyki. Nie bez powodu, ponieważ od dłuższego czasu nie ukrywa swoich prorosyjskich sympatii. Za pomocą swoich social mediów rozpowszechnia informacje rodem z putinowskiej propagandy, a w czasie pandemii COVID-19 głośno manifestował swoje antyszczepionkowe poglądy. 


Inwazja Rosji na Ukrainę przyniosła ze strony Komarenki tylko więcej oburzających wypowiedzi. Muzyk nie tylko usprawiedliwiał i chwalił w swoich postach stronę rosyjską, ale też dodawał do nich hasztag "#своихнебросаем" – "Nie opuszczamy swoich", hasło używane przez rosyjskich militarystów.

Jego ostatni wpis na Instagramie z kolei miał przekonać Polaków, że... w Rosji żyje się dostatnie. Uśmiechnięty Ivan pokazał na serii zdjęć market zaopatrzony w ryby i owoce, chwaląc się "luksusami", jakie spotykają go w kraju Putina. "Cholera! Bieda w tej Rosji! Puste półki, jakiś nędzny kawior, owoce ale jakieś z morza. Z głodu można umrzeć.", dodał prześmiewczo w opisie posta. 

"Polska adwokatura jest przyjazna zwierzętom" 

Wpis spotkał się z krytyką internautów, jednak chyba nikt nie spodziewał się, że do dyskusji włączy się Piotr Kaszewiak. Znany adwokat, który oprócz prowadzenia kancelarii występuje w roli eksperta w "Sprawie dla reportera", na swoim Instagramie odpowiedział Komarence. I to w nie byle jaki sposób. Zasugerował mu... pomoc w zrzeczeniu się polskiego obywatelstwa.

"Panie Ivanie poznaliśmy się w trakcie nagrania programu "Sprawa dla reportera", gdzie przekonywał pan, jak bardzo wdzięczny jest pan nam Polakom i Polsce za daną panu szansę i polskie obywatelstwo - a nawet pięknie dla nas zatańczył. Po powrocie z pięknej i dostatniej Rosji, skąd tak pięknie pan dla nas teraz donosi - serdecznie zapraszam pana do kancelarii, gdzie wspólnie z asystentką - uciekinierką z Ukrainy na pana życzenie pomożemy PRO BONO wypełnić formularze w trybie art. 34 ustęp 2 Konstytucji RP oraz ustawy o obywatelstwie polskim, jeśli już się panu u nas znudziło. Może pan zabrać ze sobą Delfina. Polska adwokatura jest przyjazna zwierzętom", możemy przeczytać na Instagramie Kaszewiaka.

Salonik 

(Piotr Kaszewiak niszczy Iwana Komarenko. Fot. Instagram/@piotr_kaszewiak, @ivankomarenko)

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości