Nowy film o Tusku. TVP nie odpuszcza

Redakcja Redakcja Donald Tusk Obserwuj temat Obserwuj notkę 79
"Ich człowiek w Brukseli" - tak nazywa się nowy film Marcina Tulickiego, który zostanie wyemitowany w TVP w piątek. Wcześniej ukazał się dokument "Nasz człowiek w Warszawie", którego usunięcia z sieci zażądał Donald Tusk.

Nowy dokument o Tusku w TVP

"Dlaczego kariera w Unii Europejskiej była dla Donalda Tuska tak ważna, że zdecydował się zrezygnować z urzędu premiera RP? Komu największe korzyści przynosiły podejmowane przez niego decyzje? Odpowiedzi na te pytania poznamy już w piątek" - zapowiada film Telewizja Polska. Marcin Tulicki to autor dokumentów na temat Donalda Tuska i Radosława Sikorskiego ("Pan z Chobielina").  


Będzie kolejny pozew? 

"Ich człowiek w Brukseli" to druga część opowieści o polityce Donalda Tuska - po "Nasz człowiek w Warszawie". Donald Tusk złożył kilka miesięcy temu pozew do sądu, argumentując, że dokument jest zmanipulowany, przedstawia go w niekorzystnym świetle, a niektóre z pokazanych fragmentów się zdezaktualizowały. Szef PO miał za złe Tulickiemu i TVP, że 28-krotnie ukazano jego wizerunek w poświacie z nastawionym celownikiem, o czym pisaliśmy w Salonie24.  


Nowy dokument o byłym premierze zostanie wyemitowany w TVP 1 i TVP INFO 28 kwietnia o godz. 21:25.

GW

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka