Policjanci i rodzina szukają zaginionego 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego. Fot. Salon24
Policjanci i rodzina szukają zaginionego 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego. Fot. Salon24

Cała Warszawa szuka zaginionego 16-latka. Poruszający apel matki w Dzień Dziecka

Redakcja Redakcja Dziecko Obserwuj temat Obserwuj notkę 12
Od kilku dni stołeczni policjanci i rodzina szukają zaginionego 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego spod Ożarowa Mazowieckiego. Chłopiec najprawdopodobniej w sobotę nad ranem wyszedł z domu i do tej pory nie odezwał się do najbliższych. Matka nastolatka opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis.

Zaginął 16-letni Krzysztof Dymiński

16-letni Krzysztof Dymiński najprawdopodobniej w sobotę nad ranem, 27 maja wyszedł z domu w miejscowości Pogroszew Kolonia w gminie Ożarów Mazowiecki i od tej pory nie ma kontaktu z 16-latkiem.

Nagrania z kamer monitoringu potwierdziły, że zaginiony nastolatek widziany był w Warszawie. Prawdopodobnie posiada przy sobie dokumenty, ale jego telefon jest nieaktywny.

Cała stolica obklejona jest plakatami o zaginionym nastolatku. Jak dotąd nie udało się natrafić na żaden ślad. Matka Krzysztofa publikuje na Facebooku komunikaty i prośby o pomoc w odszukaniu syna.


Matka apeluje do syna w Dzień Dziecka

Ostatni jej wpis, który zamieściła w Dniu Dziecka jest dramatyczny. Kobieta zwraca się w nim bezpośrednio do zaginionego chłopca.

"Krzysiu, synku, chciałabym Cię przytulić i powiedzieć, że bardzo Cię kocham. Nie tylko z okazji Dnia Dziecka, ale dziś szczególnie. Proszę, daj znać, że żyjesz, nawet anonimowo. Zadzwoń do brata lub wyślij jakąś wiadomość" - napisała Agnieszka Dymińska.


Chłopiec ma 175 cm wzrostu o szczupłej budowie ciała, włosy ciemne blond oraz niebieskie oczy.

W dniu zaginięcia 16-latek ubrany był w ciemne spodnie, czarne buty marki Diesel typu sneakersy. Nie ma znaków szczególnych, nosi stały aparat na zębach (górny i dolny łuk).


UWAGA! Jeśli jesteś w kryzysie, depresji, masz problemy, skontaktuj się z osobami, które mogą pomóc. Możesz to zrobić np. dzwoniąc na bezpłatny numer 116 123.


Zaginął chłopiec - numery kontaktowe

Policjanci apelują, aby wszystkie osoby, które widziały zaginionego 16-latka skontaktowały się z Komendą Powiatową Policji Warszawa Zachód z siedzibą w Starych Babicach. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na numer (0-22) 603 6555 lub piszą maila na adres dyzurny.ksp@policja.waw.pl.

Chłopca poszukuje również Fundacja ITAKA. "Ktokolwiek widział zaginionego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie, proszony jest o kontakt z Fundacją ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod numerem 116 000. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję" - napisała fundacja.

ja

(Zdjęcie: Policjanci i rodzina szukają zaginionego 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego. Fot. Salon24)


Czytaj także:


Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości