(Trener reprezentacji Polski Fernando Santos. Fot. PAP/Piotr Nowak)
(Trener reprezentacji Polski Fernando Santos. Fot. PAP/Piotr Nowak)

Santos na dywaniku u Kuleszy. Pilne spotkanie w PZPN

Redakcja Redakcja Piłka nożna Obserwuj temat Obserwuj notkę 45
Ostatnie mecze reprezentacji Polski pod wodzą Fernando Santosa, a w szczególności ten z Mołdawią, dają do myślenia. Takiego samego zdania musi być również PZPN, który pilnie zwołał spotkanie z portugalskim selekcjonerem.

Santos w trybie pilnym pojawił się w PZPN 

Informacje o tym, że Fernando Santos został wezwany do siedziby PZPN, gdzie odbędzie spotkanie z Cezarym Kuleszą podał Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl. Dziennikarz dodał, że odbędzie się ono około 12:00, a tematem rozmów będzie plan i przemyślenia selekcjonera na dalsze prowadzenie kadry. 


Reprezentacja Polski pod wodzą Santosa 

Fernando Santos objął stanowisko trenera reprezentacji Polski po mistrzostwach świata, gdzie nasza kadra odpadła w 1/8 finału z faworyzowaną Francją. Portugalczyk wszedł na miejsce Czesława Michniewicza, któremu zarzucano, że kadra pod jego wodzą gra słabo. Do tego doszły jeszcze afery z premierami dla piłkarzy oraz przeszłość Michniewicza. 

Pierwszym meczem Santosa w roli trenera Polski, było spotkanie z Czechami. Polacy po złej grze przegrali z podopiecznymi Jaroslava Šilhavýa 3:1. W drugim meczu eliminacji do mistrzostw Europy Polacy wygrali skromnie 1:0 z Albanią na PGE Narodowy, a a także takim samym wynikiem zakończyło się towarzyskie spotkanie z Niemcami. Do większego myślenia w sztabie PZPN daje jednak wtorkowa porażka z Mołdawią, która nie jest uważana za mocną reprezentację. 

MP

(Trener reprezentacji Polski Fernando Santos. Fot. PAP/Piotr Nowak)

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj45 Obserwuj notkę

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Sport