źródło: Youtube
źródło: Youtube

Awantura na pogrzebie Wojciecha Suchodolskiego. Rękoczyny i wyzwiska

Redakcja Redakcja Wypadki Obserwuj temat Obserwuj notkę 14
Emocje wokół śmierci Wojciecha "Majora" Suchodolskiego wymykają się spod kontroli. Do awantury doszło nawet na pogrzebie znanego patostreamera. Tuż po zakończeniu nabożeństwa kilku mężczyzn zaczęło się wzajemnie przekrzykiwać. Były też próby wyrwania kamery jednemu z nich.

Okrzyk "Won" i próba wyrwania kamery

Jeden z mężczyzn próbował nagrywać Krzysztofa Kononowicza, najbliższego przyjaciela Majora. Były kandydat na prezydenta Białegostoku strasznie przeżył śmierć swojego dawnego współlokatora. Nie uszanował tego jeden z mężczyzn, który próbował przed cmentarzem nagrać go telefonem. - Won! Won! - krzyczał do niego Krzysztof Kononowicz. Następnie próbował mężczyźnie wyrwać komórkę.

Na miejscu pogrzebu była policja, jednak mundurowym nie udało się opanować pokaźnego tłumu, który zebrał się na pogrzeb Suchodolskiego. Dantejskie sceny, które miały miejsce m.in. na pogrzebie nagrali reporterzy "Super Expressu":


Awantura po pogrzebie. Widzowie oskarżają "opiekunów"

Do krzyków na cmentarzu doszło tuż po samej ceremonii pogrzebowej. Jeden z widzów Majora i Kononowicza zaczął oskarżać ich "opiekunów" (osób, które nagrywały i monetyzowały patostreamy z ich udziałem - red.) o przyczynienie się do śmierci Wojciecha. Zaowocowało to pyskówką słowną, która skończyła się po tym, gdy zareagowali obecni na cmentarzu ludzie.

Z nieoficjalnych informacji, które pojawiają się w sieci wiemy, że osobami, które czerpały korzyści z internetowego upadlania się Suchodolskiego i Kononowicza, interesują się śledczy. Prokuratura w Jędrzejowie ma prowadzić śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci Majora.


"Major" Suchodolski nie żyje

Wojciech "Major" Suchodolski zmarł 19 czerwca w Sędziszowie. Miał 48 lat. W sieci pojawiają się nieoficjalne informacje na temat przyczyn zgonu. Mężczyzna miał umrzeć w skutek zatrucia alkoholem, padają też wzmianki o katastrofalnym stanie jego organizmu.

Suchodolski był uzależniony od alkoholu i wąchania rozpuszczalników. Wielu internautów od dawna wskazywało, że bez udzielenia mu pomocy może dojść do tragedii.

MB

Źródło zdjęcia: Awantura na pogrzebie. Fot.Youtube/Niezapomniani

Czytaj dalej:Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj14 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości