(Madonna trafiła w szpitala. Fot. commons.wikimedia.org)
(Madonna trafiła w szpitala. Fot. commons.wikimedia.org)

Madonna w szpitalu. Walczyła na oddziale intensywnej terapii

Redakcja Redakcja Muzyka Obserwuj temat Obserwuj notkę 22
Światowa gwiazda muzyki pop Madonna trafiła kilka dni temu na oddział intensywnej terapii z powodu poważnej infekcji bakteryjnej. Jej agent, Guy Oseary informuje, że z tego powodu przełożyła swoją światową trasę koncertową.

Problemy zdrowotne Madonny 

"Jej stan zdrowia się poprawia, ale pozostaje pod opieką medyczną (...). Czekamy na pełne wyzdrowienie" – napisał na Instagramie menedżer piosenkarki Guy Oseary.

Według niego 64-letnia Madonna trafiła do szpitala w Nowym Jorku 24 czerwca z powodu ciężkiej infekcji bakteryjnej, która "doprowadziła do kilkudniowego pobytu na oddziale intensywnej terapii".

Guy Oseary nie sprecyzował jednak, czy Madonna nadal jest w szpitalu, czy też jest leczona w domu.


Madonna przekłada światowe tournee

Amerykański portal plotkarski pagesix.com napisał, że Madonna została znaleziona nieprzytomna w swoim nowojorskim mieszkaniu i trafiła do szpitala, gdzie przez co najmniej jedną noc była poddana intubacji. Nie wyjawił jednak źródeł swoich wiadomości. 

W związku z chorobą piosenkarki przełożono jej światową trasę koncertową, którą miała rozpocząć w połowie lipca w kanadyjskim Vancouver. Później w planach miała koncerty m.in. w USA i Europie. 

"The Celebration Tour" to trasa, która była zapowiadana, jako największe show w karierze Madonny. Artystka wydała w 1983 roku debiutancki album, co oznacza, że w tym roku będzie obchodzić swoje 40-lecie. Niestety, na liście ogłoszonych krajów zabrakło Polski. Polskim fanom piosenkarki, którzy czekają na jej show od 2012 roku, pozostaje zakupić bilety np. na koncerty w Niemczech. 

MP

(Madonna trafiła w szpitala. Fot. commons.wikimedia.org)

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura