Fot. YouTube/2020
Fot. YouTube/2020

PRO8L3M powraca. Przygotował dla fanów nie lada niespodziankę

Redakcja Redakcja Muzyka Obserwuj temat Obserwuj notkę 1
PRO8L3M powraca z nową muzyką po ponad dwóch latach przerwy. W sieci pojawił się właśnie klip "Nicea" promujący nowy album "PROXL3M". Oskar i Steez przygotowali dla fanów niesamowity preorder.

Mamy PRO8L3M!

Ponad dwa lat minęły od ostatniego albumu PRO8L3Mu. Fani mogą jednak odetchnąć z ulgą. Oskar i Steez przygotowali w tym czasie nowy album, który premierę będzie miał 1 grudnia. 

Ukaże się on w przedsprzedaży w trzech wersjach: klasyczna płyta CD z bonus trackiem i dodatkowym kompaktem z instrumentalami, edycja CD ze specjalnie zaprojektowanym etui oraz NOKIA 2660 z czeskim SIM i kartą micro SD 16GB, na której umieszczono oryginalne kawałki oraz wersje instrumentalne, a także zdjęcia i materiały archiwalne. Warto dodać, że telefon będzie miał wbite w pamięć 300 numerów do wszystkich nabywców tejże opcji preorderu, a także do samych artystów.


Andrzej Chyra z PRO8L3Mem 

W czwartek w nocy, w sieci pojawił się numer "Nicea", który promuje najnowszy album Oskara i Steeza. Udział w teledysku wziął m.in. aktor Andrzej Chyra, a za teledysk odpowiada Papaya New Directors. 


Przy okazji wydania nowego albumu zapowiedziano również trasę koncertową, ale nie podano dotychczas żadnych szczegółów. Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość. 

MP

Fot. YouTube/2020

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura