PiS wyśmiewa Tuska. Partia Kaczyńskiego wykonała krok w związku z zapowiedzią KO

Redakcja Redakcja Wybory Obserwuj temat Obserwuj notkę 116
PiS nie zaprezentował w piątek kolejnej odsłony programu wyborczego. Zamiast tego, premier Mateusz Morawiecki w spocie mówi o "konkretach wstydu Tuska". Jutro zarówno KO, jak i PiS przedstawią założenia programowe na konwencjach.

Morawiecki w spocie PiS

- To 100 spraw, z których ponad 90 proc. nie potrafił albo nie chciał załatwić - tak o zapowiedziach Donalda Tuska mówi na nagraniu Mateusz Morawiecki. - Ale kilka zrealizował. Wyższy wiek emerytalny, zabranie oszczędności z OFE, podwyższenie VAT, uzależnienie Polski od rosyjskich surowców czy wyprzedaż majątku narodowego - wyliczał szef gabinetu PiS. 

- Lepiej, żeby Tusk zostawił swoje konkrety dla siebie i swoich kolegów. To mrzonki - komentuje w spocie Morawiecki. O Polaków najlepiej zadba rząd PiS - podsumowuje. 

 


"Zawieszamy ogłaszanie punktów programowych"

Już w czwartek PiS na wieść o konwencji KO w sobotę podało w swoich mediach społecznościowych, że przerywa codzienną prezentację kolejnych obietnic programowych. - Ponieważ właśnie dotarliśmy do „Konkretów Tuska”, zawieszamy ogłaszanie elementów naszego programu do soboty. Jutro od rana, co godzinę będziemy czytali program Tuska. Zapraszamy na nasze media społecznościowe - zapowiedziała partia rządząca. 

 GW

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka