Wybito okna w biurze ważnego ministra. Policja na tropie sprawców

Redakcja Redakcja PiS Obserwuj temat Obserwuj notkę 74
W Legionowie ktoś wybił szyby z biura poselskiego Mariusza Błaszczaka. Do groźnego incydentu doszło w nocy z czwartku na piątek.

Atak wandalizmu w Legionowie

Policja została poinformowana o zdarzeniu w piątek ok. godz. 8 rano. Funkcjonariusze usłyszeli o wybitych oknach w biurze poselskim szefa MON Mariusza Błaszczaka przy ul. Jagiellońskiej 8 w Legionowie. Budynek został obrzucony kamieniami i kostką brukową - podaje portal i.pl. Na szczęście nikomu nic się nie stało.  

 

Bochenek: To wina niektórych stacji telewizyjnych

- To jest kolejny przykład agresji, która jest skierowana wobec polityków PiS i która rezonuje z przestrzeni publicznej, politycznej, niektórych prywatnych stacji telewizyjnych i kończy się niestety takimi zachowaniami - nawiązał do TVN rzecznik PiS Rafał Bochenek. 

- Kiedyś spalono biuro europoseł Beaty Kempy, poturbowano i poszarpano marszałka Stanisława Karczewskiego w markecie. To pokazuje, że ludzie już nie wytrzymują tego ciśnienia, agresji i podgrzewanej atmosfery przez PO i Donalda Tuska - mówił Bochenek. 

PiS jutro zaprezentuje nowy program na kolejne lata w Końskich. - To będzie nie tylko podsumowanie tych propozycji, które padły na przestrzeni ostatnich dni, ale pojawią się także nowe - zapowiedział rzecznik PiS.  


Fot. Twitter

GW

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj74 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka