Jarosław Kaczyński i Krzysztof Skiba. Fot. FOTON/PAP/Canva
Jarosław Kaczyński i Krzysztof Skiba. Fot. FOTON/PAP/Canva

Skiba ostry jak brzytwa. Ma własną "jedynkę" dla prezesa PiS

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 77
Krzysztof Skiba nie próżnuje! Lider grupy Big Cyc nie poświęca czasu wolnego tylko na taplanie się w wodzie ze swoją 26 lat młodszą ukochaną, ale i pozostaje aktywny jako komentator polityczny. Muzyk jest ostry jak nigdy! Czy domyślisz się, gdzie zaproponował miejsce Jarosławowi Kaczyńskiemu?

Skiba lubi komentować politykę

Krzysztof Skiba swoją karierę rozpoczynał już w latach 80. W czasach studenckich przewodził rozmaitym grupom happenerów, uczestnicząc także w Pomarańczowej Alternatywie. Po upadku PRLu pozostał aktywny jako satyryk, a sławę zapewniły mu występy z grupą Big Cyc.

Chociaż w zespole nie udziela się ani wokalnie, ani instrumentalnie, przewodniczenie Big Cycowi zapewniło mu stałą pensję z tantiemów, niedawno wziął ślub ze swoją o 26 lat młodszą wybranką, Karoliną Kempińską, a do tego nadal pozostaje aktywny w internecie jako komentator polityczny. Żyje niemal jak król! Gdy tylko pojawi się jakiś gorący temat, artysta nie omieszka zabrać głosu...


Ziobrze oberwało się od Skiby

Ostatnio "oberwało się" Zbigniewowi Ziobrze. Minister Sprawiedliwości ocenił negatywnie film Agnieszki Holland "Zielona granica" słowami "w III Rzeszy Niemcy produkowali propagandowe filmy pokazujące Polaków jako bandytów i morderców, a dziś mają od tego Agnieszkę Holland", żeby po krótkim czasie dostać taką odpowiedź od Skiby:

"Ostatnio wydało się, że studia prawnicze ledwo zdał na samych trójkach. Ziobro dobry jest z podsłuchów i zbierania haków, a z filmów, to ostatnio oglądał "Czterech Pancernych" w podstawówce".

Krzysztof Skiba o "jedynce" dla Jarosława Kaczyńskiego

Oprócz tego określił Ziobrę mianem "pana zero, który pluje na film Agnieszki Holland". Skiba jednak nie zatrzymuje się na podważaniu kompetencji ministra... Kolejną ofiarą jego wymyślnej satyry stał się sam Jarosław Kaczyński. Lider "Big Cyc" na swoim Instagramie zasugerował, że prezesowi PiS należy się miejsce w więzieniu o zaostrzonym rygorze!

"Kaczyński ma jedynkę w Kielcach, a powinien mieć jedynkę we Wronkach. I to w zaostrzonym rygorze".

Salonik

Źródło zdjęcia: Jarosław Kaczyński i Krzysztof Skiba. Fot. FOTON/PAP/Canva

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj77 Obserwuj notkę

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości