Była kiedyś gwiazdą TVN. Dziś czeka na koniec PiS i kariery Holeckiej

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 59
Pamiętacie Annę Maruszeczko? To dawna gwiazda mediów, która blisko ćwierć wieku temu prowadziła program "Wybacz mi". Teraz dziennikarka zabrała głos w sprawie polityki. Wyraziła nadzieję, że PiS straci władzę, a pracę jedna z najpopularniejszych prezenterek "Wiadomości" TVN.

"Wybacz mi" – to talk show, które miało swoją premierę na na antenie TVN 23 lata temu. Prowadziła go niezastąpiona Anna Maruszeczko. Ta pochodząca z Koszalina dziennikarka na początku nowego milenium miała przed sobą świetlaną przyszłość i wróżono jej wielką karierę. Niespodziewanie jednak zniknęła z wielkiego formatu, a od dwóch dekad oddaje się mniejszym projektom. "Telewizja dzisiejsza jest zbyt szybka dla mnie. Czasem nawet zbyt powierzchowna. Wolę inne środki wyrazu" - przyznaje po latach. 


Maruszczenko: Holecka powinna zniknąć z TVP

Ostatnio dawna gwiazda TVN udzieliła wywiadu dla "Plotka", w którym z perspektywy prawdziwego weterana telewizji opowiedziała między innymi o nadchodzących wyborach i Danucie Holeckiej. Jaką przyszłość wróży prezenterce "Wiadomości"?

– Już nie oglądam telewizji publicznej, nie słucham radia publicznego. Zdarza mi się, że podejrzę raz na jakiś czas. Wytrzymuję kilka minut, może czasem najwyżej kilkadziesiąt minut. Poraża mnie, co tam się dzieje. Chce mi się wiać. Myślę, że Danuta Holecka nie będzie miała już w mediach miejsca. Ona też chyba by nie chciała pracować w wolnej telewizji – tak o jednej z twarzy TVP wypowiedziała się Maruszeczko. 


Dziennikarka namawia do głosowania na opozycję 

Dziennikarka uważa, że nadchodzące wybory odmienią oblicze nie tylko telewizji, ale i Polski. Ewentualna zmiany władzy wydaje się dawnej gwieździe TVN bardzo podobać, a udział w wyborach uważa wręcz za konieczność.

– Najgorsze to uwierzyć, że nie ma na kogo głosować i nie mamy na nic wpływu. Tak nie jest. Wpływ mamy. Mamy prawa i mamy obowiązki. To nam gwarantuje konstytucja. Warto zapoznać się z programami wyborczymi. Naprawdę niektórzy politycy mówią z sensem, ale trzeba chcieć się zainteresować. Wierzę, że wybory zmienią coś na lepsze i władza się zmieni – podsumowała swoje polityczne stanowisko Maruszeczko. 

Fot. Anna Maruszeczko/screen

Salonik24


Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości