Lider PO Donald Tusk. Fot. PAP/Radek Pietruszka
Lider PO Donald Tusk. Fot. PAP/Radek Pietruszka

Modowa ekspertka oceniła image Tuska. Popełnił wizerunkowy błąd

Redakcja Redakcja Donald Tusk Obserwuj temat Obserwuj notkę 16
Irena Kamińska-Radomska, jedna z najszerzej znanych i najbardziej cenionych specjalistek od etykiety i savoir vivre, nie przebierając w słowach podzieliła się swoimi wrażeniami po poniedziałkowej debacie. Ekspertka nie pozostawiła złudzeń w stosunku co do prezencji Donalda Tuska... Wprost przyznaje: Nie jest dobrze!

Tusk "wyróżniał się negatywnie" 

Debata wyborcza zorganizowana przez TVP w poniedziałek 9 września wzbudziła ogromne emocje. Reprezentatami swoich partii byli kolejno Mateusz Morawiecki (PiS), Donald Tusk (KO), Joanna Scheuring-Wielgus (Lewica), Szymon Hołownia (TD), Krzysztof Bosak (Konfederacja) i Krzysztof Maj (BS). To, kto poradził sobie najlepiej swoją mową pozostawmy do oceny wyborcom... Tymczasem jednak możemy zaczerpnąć opinii eksperta na temat tego, który z kandydatów prezentował się najgorzej! Irena Kamińska-Radomska, która od lat stanowi niezawodną specjalistkę w zakresie savoir-vivre, etykiety i dress code bezlitośnie skwitowała wystąpienie szefa opozycji: Donald Tusk "Wyróżniał się negatywnie."


Dawna mentorka "Projektu Lady" rozwinęła swoją myśl: – To, że akurat miał ten image, który mu doradzono podczas kampanii wyborczej, to nie znaczy, że w tym samym stroju należy występować w najróżniejszych sytuacjach. Ta debata była wystąpieniem dużej wagi i chociażby z samego szacunku dla wyborcy, niezależnie z której strony, należałoby jednak założyć ten strój typu biznes.

Źle dobrany strój 

Dla "Pudelka" Radomska wyjaśniła, że Donald Tusk w wyjątkowo nietrafny sposób dobrał ubiór do swojej aparycji. Specjalistka od etykiety podkreśliła, że strój dobrany przez przywódcę KO uwydatnił wiele z jego wad.

– U Donalda Tuska zabrakło garnituru, zabrakło marynarki. Mało tego, w tej koszuli po prostu wyglądał źle. Po pierwsze biel u osoby o rudych włosach nie jest najlepszym wyborem. Po drugie jeżeli ktoś ma już brzuszek to też ta marynarka, dobrze skrojony garnitur, pozwalają już niedoskonałości budowy ukryć. A tutaj było to mocno widoczne. Nie wiem, czy miał w tym dniu akurat wzdęcia, czy ma jakieś już słabsze mięśnie... Wiadomo, że w pewnym wieku nie jest już tak łatwo utrzymać sylwetkę. Tak że z różnych powodów był to wizerunkowy błąd.

Salonik 

Lider PO Donald Tusk. Fot. PAP/Radek Pietruszka

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka