"Ukochana pizza hawajska". Sanah współpracuje z Żabką

Redakcja Redakcja Handel Obserwuj temat Obserwuj notkę 2
Żabka przygotowała dla swoich klientów produkty z linii „Uczta na wynos z sanah”, która przygotowana została we współpracy z Sanah, jedną z najbardziej popularnych polskich artystek. Autorskie focaccini, kanapkę oraz sałatkę z kuskusem perłowym łączy nuta smakowa róży. Produkty dostępne są już we wszystkich sklepach Żabki.

Kanapki w Żabce przygotowane przez Sanah

W ramach współpracy z Żabką, Sanah stworzyła własną linię produktów spożywczych. Artystka wybrała nie tylko ich rodzaje, ale też akceptowała składniki oraz smak, by kompozycje były bliskie jej własnym preferencjom. 


– Ciszymy się, że pierwszą tego typu współpracę nawiązaliśmy właśnie z sanah, topową polską artystką. W Żabce lubimy zaskakiwać klientów nowościami, w tym często nieszablonowymi połączeniami smakowymi – z pozoru zwykła kanapka z szynką staje się niezwykła, np. przez wykorzystanie tak nieoczywistego składnika, jakim jest róża. Dlatego akcja „Uczta na wynos z sanah” idealnie wpisuje się w naszą filozofię. Rozszerzając naszą ofertę szybkich przekąsek o propozycje skomponowane przez sanah specjalnie dla naszych klientów, uwalniamy ich czas, aby mogli robić to, co lubią i np. iść na koncert. Mamy coś dla fanów Żabki i fanów sanah – mówi Jarosław Serednicki, Marketing & Digital Director w Żabka Polska. 

Ser, ananas i szynka

W ramach „Uczty na wynos z sanah” klienci Żabki będą mogli spróbować, inspirowane pizzą hawajską, focaccini, z mozzarellą, szynką, ananasem, sosem majonezowo-pomidorowym i płatkami róży. Płatki róży są obecne również w sałatce z kuskusem perłowym, cukinią, serem, papryką i pesto szpinakowo-miętowym. Róży nie zabrakło także w kanapce stworzonej na chlebie proteinowym, z szynką z indyka, serkiem śmietankowym i zielonym ogórkiem – tym razem w postaci różanego ketchupu. 

Potrawy będą łatwe do odnalezienia w sklepach Żabka, bo wszystkie posiadają charakterystyczny, różany, design. 


– Kocham uczty, jak dobrze wiecie! Pewnego dnia pomyślałam, a gdyby tak skomponować własne produkty… z dodatkiem róży? A może wyczujecie też nutkę mojej ukochanej pizzy hawajskiej? Szalony pomysł, ale udało się! Zapraszam do ucztowania, kochani! – mówi Sanah.

„Uczta na wynos z sanah”

„Uczta na wynos z sanah” to nawiązanie do uczty muzycznej, którą zaserwowała swoim fanom piosenkarka podczas trasy koncertowej. „Na wynos” to także coś z czym kojarzona jest marka sklepów Żabka, które niektórym może kojarzyć się z największym hitem Sanah: „Ale jazz” („Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi…”).

red. 

Fot: Żabka przygotowana na współpracę z Sanah/materiały promocyjneKomentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka