Nożownik z Kadzidła zatrzymany przez policję. Fot. PAP/zdjęcie ilustracyjne
Nożownik z Kadzidła zatrzymany przez policję. Fot. PAP/zdjęcie ilustracyjne

Nożownik w szkole powiatowej w Kadzidle. Nowe szokujące fakty

Redakcja Redakcja Przestępczość Obserwuj temat Obserwuj notkę 10
Nożownik, który zaatakował trzech uczniów w szkole w Kadzidle został zatrzymany w trakcie policyjnej obławy w rejonie stadionu sportowego, gdy usiłował popełnić samobójstwo. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. To 18-letni uczeń IV klasy Zespołu Szkół Powiatowych - dowiedziała się PAP. UWAGA! Jeśli jesteś w kryzysie, depresji, masz problemy, skontaktuj się z osobami, które mogą pomóc. Możesz to zrobić np. dzwoniąc na bezpłatny numer 116 123.

Nożownik w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle

Do ataku nożownika doszło około godziny 12 w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle. 18-latek wtargnął na lekcję i zaatakował koleżankę i kolegę. Młoda kobieta została ranna w brzuch, a chłopak w szyję. Dodatkowo, już poza szkołą, nastolatek zranił trzecią osobę.

– Zaatakowany w szkole 18-latek został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala, trafiła tam również 18-letnia dziewczyna. Trzecia osoba nie wymagała hospitalizacji – powiedział oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce kom. Tomasz Żerański.

Jako pierwsi pomocy medycznej udzielali strażacy z OSP w Kadzidle.

Nożownik w podstawówce. Trzy osoby zostały ranne

– Trzy osoby zostały ranne, strażacy udzielali im pierwszej pomocy, m.in tamowali krwawienie z ran. Osoby te były przytomne, zostały przekazane zespołom ratownictwa medycznego – powiedział oficer prasowy Komendanta Miejskiego PSP w Ostrołęce bryg. Robert Chodkowski.


Nożownik z Kadzidła chciał popełnić samobójstwo. Został ujęty

Po ataku ogłoszono alarm dla policjantów z Ostrołęki, zarządzono poszukiwania z użyciem psa tropiącego. 18-latek został złapany w okolicach stadionu w Kadzidle, gdy usiłował popełnić samobójstwo.

UWAGA! Jeśli jesteś w kryzysie, depresji, masz problemy, skontaktuj się z osobami, które mogą pomóc. Możesz to zrobić np. dzwoniąc na bezpłatny numer 116 123.


KW

Źródło zdjęcia: Nożownik z Kadzidła zatrzymany przez policję. Fot. PAP/zdjęcie ilustracyjne

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo