Fot. Strike King
Fot. Strike King

Masa emocji i sportu na wysokim poziomie. Gdzie oglądać Strike King?

Redakcja Redakcja Sporty walki Obserwuj temat Obserwuj notkę 9
I Gala Strike King odbędzie się już w najbliższą sobotę. Swoje pojedynki 125 m pod powierzchnią ziemi, stoczą m.in. Tomasz Sarara, Mariusz Wach czy Gracjan Szadziński. Wydarzenie będzie można obejrzeć w Kopalni Soli "Wieliczka" oraz na transmisji PPV.

I Gala Strike King

Strike King I odbędzie się 13 stycznia (sobota) o godzinie 19:00 w Kopalni Soli "Wieliczka". Podczas gali zobaczymy aż 11 pojedynków. W walce wieczoru zmierzą się zawodowy kick-boxer, zawodnik KSW Tomasz Sarara z młodym perspektywicznym zawodnikiem z Rumunii, Alinem "Bestią" Nechitą.

Na Strike King I, zobaczymy również starcie między jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich pięściarzy wagi ciężkiej Mariuszem "Wikingiem" Wachem a doświadczonym m.in. w Taekwondo i kickboxingu Bartoszem Słodkowskim. Co-main eventem I Gali jest pojedynek dwóch czołowych zawodników, znanych z KSW: Gracjana Szadzińskiego i Łukasza "Raju" Rajewskiego. 

Oprócz tego, już na I Gali rozpocznie się Strike King League, w którym bierze udział czterech zawodników w kategorii wagowej 77 kg: Krzysztof Mariańczyk, Maciej Karpiński, Damian Pająk i Szymon Dałek. Organizatorzy ogłosili również czteroosobowy turniej w kategorii wagowej 85 kg z udziałem: Łukasza Bartnika, Alana Kalskiego, Karola Łasiewickiego oraz Filipa Miszczaka.


Karta walk Strike King

Walka wieczoru: 

Tomasz Sarara vs. Alin Nechita

Pozostałe:

Gracjan Szadziński vs. Łukasz Rajewski

Mariusz Wach vs. Bartosz Słodkowski

Finał turnieju czteroosobowego

Maciej Karpiński vs. Krzysztof Mariańczyk

Szymon Dałek vs. Damian Pająk

Damian Piskorz vs. Renato Prenga

Vanessa Romanowski vs. Stefania Ferraro

Alan Kalski vs. Łukasz Bartnik

Filip Miszczak vs. Karol Łasiewicki

Patryk Dziadzio vs. Miłosz Cieloszczyk

Gdzie oglądać Strike King? 

Ze względu na wyjątkową przestrzeń, w której odbędzie się wydarzenie, liczba biletów na Galę jest mocno ograniczona, ale fani K-1 będą mogli także wykupić dostęp do PPV. Bilety oraz PPV są już dostępne w sprzedaży na stronie internetowej Strike King: www.strikekingfestival.pl, gdzie znajdują się także wszystkie szczegóły związane z wydarzeniem.

Organizatorzy zapewniają, że pojedynki na zasadach K-1 w małych rękawicach zapewnią widzom najlepsze sportowe emocje, a Gala będzie festiwalem niezwykłej rozrywki – widowiskiem, jakiego jeszcze nie było. Jak podkreślił Tomasz Sarara w rozmowie z Salon24.pl, "projekt ma charakter czysto sportowy".

Bilety oraz PPV na Strike King 

PPV na I Galę Strike King dostępne jest w cenie 29 złotych. Organizatorzy przygotowali również dwa rodzaje biletów na wydarzenie. Opcja VIP kosztuje 1000 zł, a SUPER VIP - 1500 zł. 

W droższej wersji otrzymujemy również zaproszenie na After Party po gali, gdzie organizatorzy przygotowali: ciepły bufet, zimny bufet, słodkie i słone przekąski, napoje (woda, soki), alkohol (piwo, wódka, whisky, drinki) oraz muzykę na żywo (DJ).

Mateusz Pacak

Fot. Strike King

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport