58 obserwujących
47 notek
351k odsłon
Sprawa Ewy Tylman i państwo sadysta

Sprawa Ewy Tylman i państwo sadysta

Sprawa Ewy Tylman to jedna z najgłośniejszych spraw ostatnich lat, choć właściwie nie wiadomo dlaczego. Zdecydowanie nietrzeźwa 26-letnia dziewczyna wracająca w nocy z firmowej popijawy w towarzystwie kolegi geja wpadła do wody i utonęła – to najbardziej prawdopodobna wersja. Prokuratura uważa jednak, że to Adam Z. wrzucił ją do wody, czyli zamordował. Tyle, że nie ma na to żadnych dowodów, a sądy już dwukrotnie uniewinniły nieszczęśnika, który był przez 15 miesięcy aresztowany.
Śliczni chłopcy zrobią wam jesień

Śliczni chłopcy zrobią wam jesień

Ten Justin Trudeau to taki śliczny i słodki. Ojoj, jaki słodziaczek. By się go chciało schrupać. A wcale nie miał łatwego życia. O nie, nie, nie. Niby Nixon powiedział mu, że będzie premierem, jak nasz Justinek miał 2 latka, ale wyrastał chłopczyk w atmosferze niełatwej: tatuś macho-premier i kur…rz (ponoć samą Barbarę Streisand zapoznał między, że się tak wyrażę innymi), a mamusia trochę depresyjna narkomanka przez tatusia rozwodnięta, gdyż mu karierę chyba zakłócała.
Niech zwycięży miłość

Niech zwycięży miłość

Zauważyłem, że mnie to jednak śmieszy i potępiłem się bez zbędnej zwłoki. „Przestań się śmiać, jak jakiś przygłup, Jastrzębiu! Są to dramaty ludzkie, choć i ludzkie nadzieje!” – napominałem się z relatywnie niewielkim skutkiem. Cóż mną tak chichotnęło? Jest otóż taka szlachetna organizacja „Ordo Iuris”. To prawnicy reprezentujący konserwatywny punkt widzenia, chrześcijański, katolicki.