na zdjęciu: Zbigniew Ziobro. fot. PAP/Piotr Polak
na zdjęciu: Zbigniew Ziobro. fot. PAP/Piotr Polak

Nowe informacje o stanie zdrowia Zbigniewa Ziobry. "Jego sytuacja jest ciężka"

Redakcja Redakcja Suwerenna Polska Obserwuj temat Obserwuj notkę 62
Europoseł Suwerennej Polski Patryk Jaki przekazał w rozmowie z Polsat News nowe informacje na temat stanu zdrowia Zbigniewa Ziobry. Polityk walczy z nowotworem, a według Jakiego "jego sytuacja zdrowotna jest ciężka".

Jaki: Zbigniew Ziobro jest w ciężkiej sytuacji

Patryk Jaki gościł w niedzielę na antenie stacji Polsat News. Europoseł Suwerennej Polski został spytany o przyszłość Zbigniewa Ziobry. Niewykluczone, że były minister sprawiedliwości w rządzie Zjednoczonej Prawicy może otrzymać wezwania na komisje śledcze, ale stan zdrowia może go wykluczyć z przesłuchań. Jak twierdzą politycy Suwerennej Polski, ich lider prowadzi trudną walkę z nowotworem.

"Jeżeli obecna koalicja chce przeprowadzać taki spektakl znęcania się nad ciężko chorą osobą, to nie będzie to dla mnie nic nowego. Przypomnę wypowiedź wicemarszałka Piotra Zgorzelskiego, który mówił, że Zbigniew Ziobro regularnie dostarcza zwolnienia lekarskie" - mówił Patryk Jaki.


Jaki: Zbigniew Ziobro rozpoczął drugą chemioterapię

Gospodarz programu Grzegorz Kępka postanowił dopytać europosła o aktualną kondycję zdrowotną Zbigniewa Ziobry. 

"Walczy z nowotworem. W tej chwili ma miejsce druga chemioterapia. Jego sytuacja zdrowotna jest naprawdę ciężka. Wiem jedno, że gdyby mógł, to stanąłby teraz przed komisjami śledczymi, tak samo, jak stawał wtedy, gdy Platforma Obywatelska poprzednio rządziła. Było ok. 90 śledztw i wszystkie kończyły się porażkami PO. Wiem, że jak wróci do zdrowia, z przyjemnością stanie przed komisjami i pokaże im miejsce w szeregu, tak, jak to było drzewiej"- oświadczył Patryk Jaki.

na zdjęciu: Zbigniew Ziobro. fot. PAP/Piotr Polak

SW

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj62 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka