Hanna Turnau zaatakowana przez Białego Misia. Fot. Instagram/@hanna_turnau, Salon24
Hanna Turnau zaatakowana przez Białego Misia. Fot. Instagram/@hanna_turnau, Salon24

Salon24 przyłapał Białego Misia z Krupówek. Był w Warszawie na proteście rolników

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 81
Aktorka Hanna Turnau pojechała do Zakopanego. Stanęła na środku Krupówek i zaczęła nagrywać wideo, w którym mówi do kamery. W pewnym momencie przerwał jej mężczyzna w stroju białego misia. – Halo, nie ma tak! Chcecie, to sobie zapłaćcie i foto nie ma sprawy – powiedział zdenerwowany sytuacją góral. Co ciekawe, ten sam Biały Miś pojawił się na nagraniu Salonu 24 z protestu rolników.

Biały Miś z Zakopanego miły jest tylko, gdy dostaje pieniądze

Gwiazda "M jak miłość" Hanna Turnau chciała nagrać wideo na Krupówkach w Zakopanem. Jak później przekonywała w rozmowie z "Tygodnikiem Podhalańskim", nagranie miało jej pomóc w zdobyciu roli w serialu komediowym. – Nie podchodziłam do tego pana, który jest przebrany za niedźwiedzia. To on sam podszedł do mnie, wszedł mi w kadr i zaczął mi zakazywać nagrywania – dodała.

Wideo nie udało się dokończyć, bo w pewnym momencie przerwał je słynny Biały Miś z Krupówek. – Halo, nie ma tak! Chcecie, to sobie zapłaćcie i foto nie ma sprawy – mówił mężczyzna. Aktorka zaraz odpowiedziała: – Ale my tu nagrywamy. To go jednak nie przekonało. – Obojętnie, czy nagrywasz, czy cokolwiek. My tutaj stoimy - chcesz z nami, to zapłać nam – wyjaśnił oburzony mężczyzna. 


– Zakopane to jest bardzo sympatyczne miasto – podsumowała Hanna Turnau, która zamieściła wideo z sytuacji w sieci. "Kiedy chcesz nagrywać self-tape na Krupówkach lepiej weź gotówkę. Z życia wzięte" – napisała aktorka na swoim instagramowym profilu.

Internauci oburzeni 

Pod wpisem aktorki pojawiło się wiele negatywnych komentarzy pod adresem Białego Misia. "Ja byłam świadkiem jak taki 'miś' na Krupówkach zabrał facetowi 100zl z ręki i nie chciał oddać twierdząc, że mu się należy bo jego syn trzymał telefon w ręce... Prawie doszło do bójki, turysta wezwał policję! Serio, to już wykracza poza wszelkie granice" – pisze jedna z internautek. 

"Nienawidzę tamtych stron. Perfidni, żeby nie powiedzieć wyrachowani ludzi. Oni nie są wyrachowani, a bez klasy, po prostu najgorsze wieśniaki. Mentalność najgorszego człowieka… Fu" – czytamy dalej. 

Nie zabrakło także prześmiewczych komentarzy. "Kiedyś przeglądając Mapy Google przypadkiem przejechałem kursorem przez Zakopane i pobrało mi z konta 10zł" – żartuje internauta. 

Wspominany w tekście Biały Miś pojawia się również w naszym materiale wideo z protestu rolników w Warszawie. Uprzedzając pytania, my również mu nie płaciliśmy.


MP

Hanna Turnau zaatakowana przez Białego Misia. Fot. Instagram/@hanna_turnau, Salon24

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości