fot. gov.pl/X
fot. gov.pl/X

"Naga miss" z Krakowa stanie przed sądem. Przesadziła rozbierając się przed żołnierzami

Redakcja Redakcja Obyczaje Obserwuj temat Obserwuj notkę 55
Policjanci z Krakowa namierzyli kobietę, która w okolicy Rynku Głównego paradowała goła przed maszerującymi żołnierzami. Okazała się nią 33-latka z Nowej Huty. "Gorącą" kobietę czeka teraz chłód sądowych ław.

Kobieta obnażała się przed żołnierzami

Do nieobyczajnego występku doszło przed Świętem Wojsk Specjalnych. Gdy żołnierze defilowali na ulicy Mikołajskiej obok Rynku Głównego, nagle obok nich pojawiła się kobieta. Zrzuciła sukienkę i ubrana tylko w buty i skąpe figi zaczęła sobie robić zdjęcia na tle munduru oraz tańczyć w wyzywających pozach. Żołnierze, co prawda, nie zgubili kroku, ale wybryk "Ewy" zbulwersował wiele osób w całym kraju.

W związku z doniesieniami policjanci z Komisariatu Policji I w Krakowie wszczęli postępowanie, które miało na celu wyjaśnienie okoliczności i zidentyfikowanie ekshibicjonistki.


Policjanci zidentyfikowali ekshibicjonistkę

Jak podaje "Gazeta Krakowska", 28 maja br. została ona wylegitymowana przez policjantów w rejonie Nowej Huty, nieopodal miejsca zamieszkania. Tego samego dnia w Komisariacie Policji VII wykonane zostały czynności z 33-latką, która odmówiła składania wyjaśnień.

Kobieta usłyszała zarzut nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym. Do sądu skierowany został wniosek o jej ukaranie. Za taki czyn sąd może orzec karę aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karę nagany.

Naga miss Krakowa

Portal krk24.pl informuje, że to nie pierwszy raz, gdy ta kobieta obnażała się w miejscu publicznym. Na jednym z nowohuckich osiedli miała bowiem zdejmować płaszcz przed przechodniami. Widziano ją także na koncercie poświęconym zmarłemu wokaliście Skaldów Jackowi Zielińskiemu pod NCK.

W marcu ekshibicjonistka została również przyłapana na robieniu sobie nagich zdjęć przy jednym z krakowskich paczkomatów. Zaczęto ją nawet nazywać "nagą miss Krakowa".

ja

Na zdjęciu parada żołnierzy w Krakowie i kadr z filmiku z "nagą miss".

Czytaj także:

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości