Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: X/@Rz_Policja
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: X/@Rz_Policja

Tragedia w Warszawie. Wyskoczył z okna i zmarł po gonitwie z policjantami

Redakcja Redakcja Wypadki Obserwuj temat Obserwuj notkę 27
W piątkową noc doszło do tragedii na warszawskim Śródmieściu. 25-latek pod wpływem narkotyków wyskoczył z okna i zaczął uciekać. Po przybyciu funkcjonariuszy policji na miejsce mężczyzna nadal zachowywał się agresywnie, po czym upadł na ziemie. Policjanci przystąpili do akcji ratunkowej. 25-latek zmarł w szpitalu.

Dziwne zachowanie pod wpływem narkotyków 

W piątek około godziny 23:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o podejrzanym zachowaniu mężczyzny. 25 latek - jak podaje "Fakt" - wyskoczył ze swojego mieszkania znajdującego się na drugim piętrze na terenie Śródmieścia, a następnie wstał i pobiegł w stronę ulicy Przybosia.

Funkcjonariuszom udało się dotrzeć do mężczyzny na ul. Nowy Świat. 25-latek był agresywny w stosunku do funkcjonariuszy i nie stosował się do wydawanych poleceń. Jak informuje Komenda Stołeczna Policji, "policjanci byli zmuszeni do użycia siły fizycznej, gazu i kajdanek.


W wyniku interwencji mężczyzna stracił przytomność, a policjanci przystąpili do resuscytacji i prowadzili ją do przyjazdu pogotowia ratunkowego. "Po przywróceniu czynności życiowych mężczyzna został przewieziony do szpitala" – czytamy w komunikacie. 

Mężczyzna zmarł w szpitalu 

Lekarze, którzy zajęli się mężczyzną stwierdzili, że ma on złamany kręgosłup na odcinku szyjnym, stłuczone prawe płuco i jest pod wpływem narkotyków. Mimo podjętych starań, 25-latek zmarł około godziny 3:00. 

"W mieszkaniu 25-latka policjanci ujawnili wybitą szybę, mefedron, a także kilkadziesiąt butelek po alkoholu" – podaje KSP. O zdarzeniu zostały poinformowane prokuratura, Biuro Spraw Wewnętrznych Policji, Wydziały Kontroli KGP i KSP.

MP

Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: X/@Rz_Policja

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj27 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości