Portal podatki.gov.pl. Fot. PAP/Marcin Bielecki
Portal podatki.gov.pl. Fot. PAP/Marcin Bielecki

Nie działa strona e-Urzędu Skarbowego. Pilny komunikat instytucji

Redakcja Redakcja Podatki Obserwuj temat Obserwuj notkę 25
W czwartek nie działa strona e-Urzędu Skarbowego. Według komunikatu urzędu, trwają prace nad przywróceniem działania e-usług. Na stronie podatki.gov.pl podano, że obecnie nie ma możliwości logowania do usług zintegrowanych, m.in e-Urząd Skarbowy, Twój e-PIT, e-Mikrofirma, e-Toll, PUESC. Po godzinie 14.00 e-usługi wznowiły działanie.

W czwartek nie działa strona e-Urzędu Skarbowego

„Mamy przerwę w działaniu e-Urzędu Skarbowego. Robimy wszystko, aby jak najszybciej udostępnić nasze e-usługi. Przepraszamy za utrudnienia” - poinformowano w komunikacie zamieszczonym stronie e-Urzędu.

W komunikacie technicznym na stronie podatki.gov.pl poinformowano z kolei, że w czwartek występują problemy z komunikacją SSO login.mf.gov.pl z Węzłem Krajowym, co skutkuje brakiem możliwości logowania do usług zintegrowanych, m.in.: e-Urząd Skarbowy, Twój e-PIT, e-Mikrofirma, e-Toll, PUESC.

Strona e-Urzędu Skarbowego już działa – poinformowało w czwartek po 14.00 biuro prasowe MF. Wcześniej w ciągu dnia na stronie urzędu widniała informacja o awarii.


Urząd Skarbowy: Analizujemy przyczynę problemów

„Analizujemy przyczynę problemów. Pracujemy nad przywróceniem poprawności działania usługi. O przywróceniu dostępności środowisk, poinformujemy oddzielnym komunikatem. Przepraszamy za utrudnienia” - czytamy w komunikacie.


KW

Źródło zdjęcia: Portal podatki.gov.pl. Fot. PAP/Marcin Bielecki

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj25 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka