Zdjęcie: Materiały prasowe
Zdjęcie: Materiały prasowe

Dziś rusza program lojalnościowy LOTTO

Redakcja Redakcja Internet Obserwuj temat Obserwuj notkę 1
Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, wprowadził w marcu nowy program lojalnościowy WinTo!, który już od dzisiaj, to jest od 10 lipca, będzie dostępny także dla graczy w sieci naziemnej. Program ten umożliwia miłośnikom gier liczbowych i loterii zbieranie punktów, które można wymieniać na nagrody lub wykorzystywać do dalszej gry.

WinTo! opiera się na aplikacji mobilnej LOTTO, co sprawia, że dołączenie do programu jest niezwykle proste. Zarejestrowani gracze online mogą przystąpić do programu jednym kliknięciem, a już ponad 120 tysięcy internetowych graczy LOTTO skorzystało z tej możliwości. Dla osób grających w punktach sprzedaży sieci naziemnej przygotowano szybką rejestrację, która nie wymaga weryfikacji przez bank czy skanu dowodu osobistego. Wystarczy pobrać najnowszą wersję aplikacji „LOTTO – graj online” i dokonać rejestracji.

Grać można również stacjonarnie

Punkty za zakupy produktów LOTTO na stronie lotto.pl lub w aplikacji mobilnej naliczają się automatycznie. W przypadku gry w kolekturze, gracze muszą podać numer karty lub telefonu przypisanych do konta WinTo!, bądź zeskanować kod kreskowy karty dostępnej w aplikacji. Punkty za transakcje dokonane w punktach sprzedaży sieci naziemnej pojawią się na koncie do końca dnia, a w przypadku Ekspres Losów i Zdrapek punkty naliczane są natychmiastowo. Dodatkowe punkty można zdobywać za specjalne zadania dostępne w aplikacji, co pozwala odkrywać nowe nagrody.


Zdobyte punkty można wykorzystać na nagrody w formie voucherów na zakłady gier liczbowych, do odbioru w punktach LOTTO, lub zasilenia konta gracza LOTTO online. Można je także wymieniać na vouchery do sieci handlowych, bilety oraz doładowania serwisów streamingowych.

Szymon Gawryszczak, Członek Zarządu Totalizatora Sportowego, podkreśla: – Dzięki WinTo! aplikacja mobilna LOTTO stanie się nieodzownym elementem każdej wizyty w kolekturze. Już teraz widzimy, że gracze internetowi z entuzjazmem przyjęli nasz program lojalnościowy, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, by osoby grające w punktach sieci naziemnej również mogły jak najszybciej cieszyć się korzyściami płynącymi z grania i wygrywania w LOTTO. To kolejny krok w stronę budowania silnego modelu omnikanałowej sprzedaży LOTTO.

Program WinTo! jest dostępny w aplikacji LOTTO dla systemów Android, iOS i HarmonyOS (system operacyjny w telefonach Huawei). Szczegóły dotyczące programu oraz regulamin można znaleźć na stronie: www.lotto.pl/winto.

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj1 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie