Blog
Newsroom Salon24
Salon24 news
Salon24 news wydarzenia, newsy, komentarze
68 obserwujących 3552 notki 7978191 odsłon
Salon24 news, 17 lutego 2017 r.

Premier Szydło opuściła szpital. Będzie na następnym posiedzeniu rządu

341 9 0 A A A
Beata Szydło, fot. PAP/Leszek Szymański
Beata Szydło, fot. PAP/Leszek Szymański

Beata Szydło po wyjściu ze szpitala podziękowała służbom medycznym za opiekę i zapowiedziała, że pojawi się na najbliższym posiedzeniu Rady Ministrów. W szpitalu przebywa jeszcze funkcjonariusz BOR.

- Po tygodniu cieszę się, że mogę się z państwem zobaczyć, spotkać. Wiem, że wielu z was cały tydzień tu ze mną dzielnie trwało, za co serdecznie dziękuję - zwróciła się do dziennikarzy na briefingu przed Wojskowym Instytutem Medycznym w Warszawie szefowa rządu.

Premier po wyjściu ze szpitala: dziękuję tym, którzy nas ratowali

Dziękuje wszystkim tym, którzy ratowali nas, pomagali nam, opiekowali się nami, służbom medycznym, ratowniczym, policji - podkreśliła. Beata Szydło złożyła też podziękowania zespołom Szpitala Powiatowego św. Maksymiliana w Oświęcimiu i Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. - W tej chwili kilka dni odpoczynku na ul. Parkowej, we wtorek zobaczymy się na konferencji prasowej w kancelarii po posiedzeniu Rady Ministrów - dodała.

- Wszystkim państwu chcę przede wszystkim podziękować, wszystkim Polakom tym którzy przez ten tydzień okazywaliście mi tak wiele serca. Dziękuję za wszystkie smsy, za wszystkie telefony, maile, listy, słowa wsparcia, otuchy, które przekazywane mi były przez moich bliskich, przez moich współpracowników. Bardzo państwu serdecznie dziękuję. Do zobaczenia we wtorek - powiedziała Szydło.

Siedmiodniowa hospitalizacja premier Beaty Szydło, umożliwiająca pełną obserwację, diagnostykę oraz leczenie zachowawcze, doprowadziła do stabilizacji stanu zdrowia. Dalsze leczenie, w tym rehabilitacja prowadzone będą w trybie ambulatoryjnym - poinformował dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego

Rząd zajmie się projektem dot. sieci szpitali

Funkcjonariusz Biura Ochrony Rządu, który został ranny w wypadku w Oświęcimiu przebywa jeszcze w szpitalu i pewnie przez jakiś czas będzie musiał być pod obserwacją lekarzy na rehabilitacji - poinformował  rzecznik rządu Rafał Bochenek.

W związku z licznymi pytaniami dziennikarzy, czy projekt ustawy dotyczącej sieci szpitali będzie omawiany na wtorkowym posiedzeniu rządu, rzecznik rządu podał, że tak się stanie. Bochenek podkreślił, że mimo pobytu w szpitalu premier była cały czas aktywna, w szpitalu również spotykała się ze swoimi ministrami, podejmowała decyzje, "chociażby te dotyczące składu Komisji Nadzoru Finansowego". - Tutaj odbywały się spotkania z ministrami, teraz będą odbywały się w Kancelarii Premiera - dodał Bochenek.

źródło: PAP

KJ

Premier Beata Szydło po wyjściu ze szpitala (TVN24/x-news)

© Artykuł jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystanie tylko pod warunkiem podania linkującego źródła.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Salon24 nie uczestniczy w żadnej wojnie. Dajemy możliwość wypowiedzi każdemu. W notkach...
  • Dzień dobry! Pana notka wisi w 5. rzędzie na SG.
  • @JESTNADZIEJA Wdarła się pomyłka, za którą przepraszamy. Poprawiliśmy

Tematy w dziale Rozmaitości