Robert Biedroń uratował dwuletnie dziecko i jego rodziców z płonącego samochodu

Robert Biedroń. Fot. PAP/Andrzej Grygiel
Robert Biedroń. Fot. PAP/Andrzej Grygiel

Trzeba pochwalić postawę tego pana, który przed przyjazdem straży pożarnej udzielił pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach na dk 50 w miejscowości Tabor - czytamy na Facebooku Ochotniczej Straży Pożarnej Regut, która zamieściła zdjęcie strażaków z liderem Wiosny Robertem Biedroniem. 

Ochotnicza Straż Pożarna Regut (woj. mazowieckie) zdjęcie opublikowała na Facebooku, w nocy z poniedziałku na wtorek. Widać na nim Biedronia w towarzystwie trzech strażaków. 

Zdjęcie opatrzono wpisem: „Trzeba pochwalić postawę tego Pana, który przed przyjazdem straży pożarnej udzielił pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach na dk 50 w miejscowości Tabor (woj. mazowieckie. Poszkodowanego kierowcę wraz ze swoim dwuletnim synem wydostał z płonącego samochodu i schronił w swoim volkswagenie i jak prawdziwy strażak ruszył na płonący samochód z gaśnicą. Przed odjazdem pochwalił strażaków za bardzo szybki przyjazd i całą akcję. Kto poznaje tego Pana?” - napisano. 

Było to zderzenie samochodów ciężarowego i osobowego -  powiedział oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Otwocku mł. kpt. Maciej Łodygowski.

– Samochód ciężarowy uderzył w samochód osobowy, samochodem osobowym podróżowała rodzina, tam były trzy osoby, m.in. dziecko. Na szczęście nikomu się nic nie stało, ale ta osoba, która przejeżdżała, która była świadkiem tego zdarzenia, faktycznie zaopiekowała się osobami, które podróżowały samochodem osobowym – mówił. 

Oficjalnie straż nie potwierdziła, że chodzi o Roberta Biedronia.

KW

Lubię to! Skomentuj132 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości