25 obserwujących
195 notek
302k odsłony
1782 odsłony

Ile zarabia Pierwsza Nauczycielka Rzeczpospolitej?

Wykop Skomentuj56

Ale się porobiło. Rzecznik praw Obywatelskich niejaki Bodnar straszy, że egzaminy gimnazjalne nawet jak dojdą do skutku, to będą nieprawne. Tylko nie wiem cóż znaczy owa „ bezprawność” i jakie będą jej konsekwencje? Gimnazjalistów wsadzą do kozy, czy jak? A może nie dadzą im owej drożdżówki, o której toczono wielce uczone dysputy, gdy rządziło PO… Ale zostawmy te kłótnie i swary. Zastanawiam się czy istnieje w Polsce związek zawodowy Pierwszych Dam. I kiedy pani Agata Kornhauser – Duda, dostanie jakąś pensje? Przypominam, że pani Duda nie pracuje już jako germanistka w liceum. Pewnie także ( nie jestem tego pewien) nie ma także ZUSu czy innych świadczeń społecznych. Pewnie ( także nie jestem tego pewien) ów ZUS opłaca jej mąż. Prezydent. Czyli jest tak, że Polski Prezydent opłaca ZUS swojej żonie… Mój Boże, to dalej państwo z dykty. Tylko, że rozśpiewane o „ Miłości w Zakopanym”      

I teraz, kiedy wszyscy ronią łzy, na polskim nauczycielami, muszę upomnieć się o naszą Siłaczkę z Krakowskiego Przedmieścia. Wiem, wiem, pewnie da sobie radę … a poza tym chodzi pięknie ubrana w tych swoich kostiumikach. No i milczy… dlaczego ona milczy? Gdyby nie milczała pewnie by zasługiwała na pensje nauczyciela stażysty…

Pani Prezydentowo, powiem tak … pięknie pani wygląda w tych kostiumikach i dlatego należy się pani pensja. Takie minimum, to pensja nauczyciela mianowanego … mianowanego przez naród.


Wykop Skomentuj56
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka