Dla zdrowia,rzecz jasna!
Zakupił kg pomarańczy za 2,99,kg gruszek konferencji za 4,49!
Burgera wołowego za 6,28 i picę wegańską za 6,99 /już nie mogę się doczekać spróbowania tego cudu/.
Dla równowagi 30 dkg kiełbasy wieprzowej za 13,99 !
Awokado nie kupowałem,jakieś takie dziwne w smaku!
No i chleb,ciemny,pełnoziarnisty z z nasionami za ,uwaga,nie 30 ,nie 20 nie 10 ale 3,99!
Oczywiście maślankę,za 3,39 litr.
Czy już będę dłużej żył,zwłaszcza,że powietrze mam bardzo zdrowe wokół siebie?
Kemira proszę o niepoświęcanie mi oddzielnej notki,no chyba,że w parze z prof.Glapińskim!
Dedu o niezamieszczanie bon motów.
Komentarze