2 obserwujących
25 notek
18k odsłon
  133   0

WŁADZA POCHODZI OD BOŻEGO DOZWOLENIA!

Parę słów do artykułu ze strony:

https://zakop999pl.neon24.pl/post/147444,kazda-wladza-pochodzi-od-boga-wedlug-nowego-testamentu

image

Czy każda władza pochodzi od Pana Boga? Oczywiście ale tylko na zasadzie dozwolenia Bożego. Zatem gdyby ludzie żyjący na ziemi przestrzegali zasad Nauki Syna Boga Ojca, to mówiąc potocznie "żyłoby się im lepiej". 

Jeżeli politycy nie potrafią się pomiędzy sobą dogadać, to w wielu kwestiach Pan Bóg im nie przeszkadza. Dopuszcza do wojen, strajków czy powstań dlatego, że człowiek bardziej posłuszny jest szatanowi niż Jemu! Jeżeli knują i kombinują a także zakładają potajemne stowarzyszenia, które mają gnębić ludzi to poniosą za to karę. Pewnego dnia a będzie to dzień wyznaczony przez Pana Boga a nie przez widzimisię człowieka spadnie na nich kara. 

Gdy Hiob miał być kuszony i doświadczany, to Pan Bóg rzekł do szatana, że ma Hiobowi nie zabierać życia. Zatem zginęły Hioba dzieci a Hiob nie miał pocieszenia ani od żony swojej ani od przyjaciół, którzy przyjechali go odwiedzić. Jednak rozkaz Boży był by Hiob żył... 

image

Człowiek potrafi zrzucić winę na Pana Boga. Człowiek jest bezczelny. "Dlaczego pozwalasz na to Panie" – pada pytanie?  A ja powiem, że u drzwi naszego serca grzech leży, lecz ty człowiecze masz nad nim panować! Czy to Pan Bóg budował krematoria czy człowiek? Czy to Pan Bóg sprawił, że runęły wieże WTC czy człowiek? 

Bóg Ojciec i Syn Boży są sprawiedliwi tylko wielu ludzi Ich nie rozumie. Człowiek kierowany podszeptami szatana woli oskarżenia. 

Pan Jezus odszedł do Nieba lecz zesłał na lud wierzący szczyptę Swojej Mądrości! Ci ludzie nie chcą być posłuszni szatanowi, który jest panem tego świata. Władza pochodzi od Bożego Dozwolenia, jednak ludzie winni oddawać to co Boskie Bogu a to co ludzkie ludziom! 

Posłuchajmy pewnego fragmentu z Pisma Świętego: 

"(1) Pełen Ducha Świętego, powrócił Jezus znad Jordanu i przebywał w Duchu [Świętym] na pustyni (2) czterdzieści dni, gdzie był kuszony przez diabła. Nic w owe dni nie jadł, a po ich upływie odczuł głód. (3) Rzekł Mu wtedy diabeł: Jeśli jesteś Synem Bożym, powiedz temu kamieniowi, żeby się stał chlebem. 

(4) Odpowiedział mu Jezus: Napisane jest: Nie samym chlebem żyje człowiek. (5) Wówczas wyprowadził Go w górę,pokazał mu w jednej chwili wszystkie królestwa świata (6) i rzekł diabeł do niego: tobie dam potęgę i wspaniałość tego wszystkiego, bo mnie są poddane i mogę je odstąpić, komu chcę. (7) jeśli więc upadniesz i oddasz mi pokłon, wszystko będzie twoje. (8) Lecz Jezus mu odrzekł: Napisane jest: Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz.  

(9) Zaprowadził Go też do Jerozolimy, postawił na narożniku świątyni i rzekł do Niego: Jeśli jesteś Synem Bożym, rzuć się stąd w dół! (10) Jest bowiem napisane: Aniołom swoim rozkaże o Tobie, żeby Cię strzegli, (11) i na rękach nosić Cię będą, byś przypadkiem nie uraził swej nogi o kamień. (12) Lecz Jezus mu odparł: Powiedziano: Nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga swego". 

Ewangelia według Łukasza 4/1-1

image

Przypomnę co zrobił szatan! 

Otóż pokazał Panu Jezusowi wszystkie królestwa świata i chciał ofiarować Synowi Bożemu wszystkie podległe mu krainy... 

Zatem kto wywołuje wojny? Kto kusi człowieka? Kto człowieka namawia by ten sprzeciwił się Woli Bożej? Szatan, a człowiek zamiast być poddanym Syna Bożego staje się niewolnikiem szatana! 

Nie padaj więc człowieku na kolana przed szatanem i nie wypełniaj jego woli a... zrozumiesz! 

Nie módl się do Marii tylko do Syna Bożego. Nie dziękuj Marii tylko podziękuj Panu Jezusowi, że oddał życie za Ciebie... Nie rób sobie żadnych idoli, obrazów i figur przedstawiających niby to Pana Boga! Zacznij być posłuszny rozkazowi Boga Ojca, który Syna Swego nam dał!

  image

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale