Adam Wielomski Adam Wielomski
755
BLOG

Kamerdyner Jarosława Kaczyńskiego wyśmiany

Adam Wielomski Adam Wielomski Polityka Obserwuj notkę 9

W ostatnim czasie nie tylko portal konserwatyzm.pl został brutalnie i bez powodu zaatakowany przez Jerzego R. Nowaka na falach RM. Kilka dni temu mocno dostało się także Markowi Jurkowi, który – podobnie jak i nasz portal – wcale J.R. Nowaka nie zaczepiał i nie prowokował.

W związku z zaistniałą sytuację, pozwalamy sobie na przedruk fragmentu tekstu byłego Marszałka Sejmu:

Generalnie biorąc politykę Profesora uważam za psucie życia publicznego. Bo profesor Nowak atakuje polityków kierujących się przekonaniami (jak założyciele Prawicy Rzeczypospolitej), a zachęca do głosowania na polityków głosujących (jak sądzę – wbrew przekonaniom własnym i profesora Nowaka) za traktatem lizbońskim.
Profesor Nowak – znany specjalista od zalet kolaboracyjnych rządów Jánosa Kádára – zarzuca mi niedostatki retorycznego antykomunizmu. Za walkę z komunizmem zostałem ostatnio odznaczony przez Prezydenta Rzeczypospolitej. Choć to akurat nie jest dla Profesora żaden argument, bo profesor Nowak popiera premiera Kaczyńskiego, a wobec prezydenta Kaczyńskiego jest w opozycji. I lepiej się nie dziwić tej zakręconej polityce; profesor Nowak zapewne zakręci jeszcze nie raz.


Na naszym portalu Marek Jurek wielokrotnie był niemiłosiernie krytykowany. Podtrzymujemy te krytyki i nie wycofujemy się z naszych negatywnych poglądów na taktykę polityczną Marka Jurka i niektóre jego inicjatywy polityczne. Jesteśmy jednak z byłym Marszałkiem zgodni, że Jerzy R. Nowak, mający na swoim koncie mnogie prokomunistyczne publikacje „naukowe”, jest ostatnią osobą mającą moralne prawo do pouczania kogokolwiek na prawicy. Panie Profesorze – zajrzyj Pan w głąb swojej politycznej prokomunistycznej przeszłości i odpowiedz sam sobie: masz prawo osądzać moralnie kogokolwiek?

Adam Wielomski
 

www.konserwatyzm.pl

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka