Blog
W oczekiwaniu na Katechon
Adam Wielomski
Adam Wielomski Redaktor naczelny "Pro Fide Rege et Lege", reakcyjny publicysta katolicki, ultramontanin.
14 obserwujących 292 notki 396762 odsłony
Adam Wielomski, 3 listopada 2009 r.

Kamerdyner Jarosława Kaczyńskiego wyśmiany

W ostatnim czasie nie tylko portal konserwatyzm.pl został brutalnie i bez powodu zaatakowany przez Jerzego R. Nowaka na falach RM. Kilka dni temu mocno dostało się także Markowi Jurkowi, który – podobnie jak i nasz portal – wcale J.R. Nowaka nie zaczepiał i nie prowokował.

W związku z zaistniałą sytuację, pozwalamy sobie na przedruk fragmentu tekstu byłego Marszałka Sejmu:

Generalnie biorąc politykę Profesora uważam za psucie życia publicznego. Bo profesor Nowak atakuje polityków kierujących się przekonaniami (jak założyciele Prawicy Rzeczypospolitej), a zachęca do głosowania na polityków głosujących (jak sądzę – wbrew przekonaniom własnym i profesora Nowaka) za traktatem lizbońskim.
Profesor Nowak – znany specjalista od zalet kolaboracyjnych rządów Jánosa Kádára – zarzuca mi niedostatki retorycznego antykomunizmu. Za walkę z komunizmem zostałem ostatnio odznaczony przez Prezydenta Rzeczypospolitej. Choć to akurat nie jest dla Profesora żaden argument, bo profesor Nowak popiera premiera Kaczyńskiego, a wobec prezydenta Kaczyńskiego jest w opozycji. I lepiej się nie dziwić tej zakręconej polityce; profesor Nowak zapewne zakręci jeszcze nie raz.


Na naszym portalu Marek Jurek wielokrotnie był niemiłosiernie krytykowany. Podtrzymujemy te krytyki i nie wycofujemy się z naszych negatywnych poglądów na taktykę polityczną Marka Jurka i niektóre jego inicjatywy polityczne. Jesteśmy jednak z byłym Marszałkiem zgodni, że Jerzy R. Nowak, mający na swoim koncie mnogie prokomunistyczne publikacje „naukowe”, jest ostatnią osobą mającą moralne prawo do pouczania kogokolwiek na prawicy. Panie Profesorze – zajrzyj Pan w głąb swojej politycznej prokomunistycznej przeszłości i odpowiedz sam sobie: masz prawo osądzać moralnie kogokolwiek?

Adam Wielomski
 

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • In vitro i aborcja Proszę zobaczyć na sprawy in vitro i poprawki konstytucyjnej aborcji - za...
  • Po co naciskać? 1. Macierwicz nie zbiera żadnych podpisów, to tylko po to, aby nam zamydlić...
  • Zdzwi się Pan Ja, podobnie jak Pan, jestem wieśniakiem. Warszawską również pogardzam.

Tematy w dziale