17 obserwujących
335 notek
260k odsłon
264 odsłony

Siatkówka - Polska/Turcja czyli ....Matko Bosko

Wykop Skomentuj17

Wróciłem przemoczony z budowli socjalistycznej PiS, czyli lewara zamiast syfona i powinienem pisać reportaż o tym. Jednak czekam na wpłaty na konto jamesbond007. ;)

Do adrema. Tyle qrew nie wysłałem na meczu siatkówki nigdy w życiu ! I to że te durne baby popisywały się bezmózgowiem, to ..szpyrs ludkowie, ale trener ? Tak sobie myślałem - "A może telegramu nie dostał"(jak to w kawale), ale nie. Ta idiota sprecyzowała swoje poglądy:

Trener Jacek Nawrocki ocenił po półfinale:

Dzisiaj parametry zagrywki Turczynek były kosmiczne. Dodatkowo Karakurt, która weszła na boisko w trzecim secie, też "siadła" zagrywka. Jeśli nie można przyjąć takiego serwisu, to co zrobić? Po prostu zagrywać lepiej od nich. Trochę to nam udało się w trzecim secie. I może gdybyśmy utrzymali taką konsekwencję na zagrywce, moglibyśmy pokusić się o dalszą walkę.

https://niezalezna.pl/287125-nasze-siatkarki-walcza-o-medal-z-wicemistrzyniami-swiata


Co ten matoł bredzi ?

A kiwki też były "kosmiczne" ? Jakim debilem trzeba być, jaką parodią zawodniczki, czy trenera, żeby  dawać się...od tyłu wiele razy, w ten sam sposób. Nie chce mi się tego opisywać, tylko tak hasłowo:

- ile razy Smarzek może napierniczać po skosie, kiedy po prostej ma metr wolnego od antenki ? To samo Mędrzyk, w końcu zdjęta.

- 2 sety to wyć się chciało, 100/100 kiwek wchodziło - nie do wiary ! Szczyt debilizmu w braku reakcji.

- 3 set - to było kosmiczne panie qwa trenerze ! Polki zmiażdżyły Turczynki....bo mogły, bo potrafią.

- i potem przyszedł set 4-ty i powrót do ..kiwka...ojej, jakie to dziwne !

- i jeszcze tylko 2 przykłady, 3 zawodniczki stoją obok siebie, bez mała dotykając się ramionami...i piłka spad metr przed nimi - żadne nie drgnie !!!!!!!!!!!! Po jakimś czasie podobna sytuacja, tym razem tylko dwie - żadne NIE DRGNIE !

- do tego coś, za co trener powinien lać po mordzie ! Lecą piłki, jedna za drugą......a może będzie aut ? No i qwa nie ma autu, jest boisko. Dasz wiarę ? Cud ! A nie lepiej odebrać aut, niż puścić piłkę w boisko ? Jak widać nie. Taka strategia durnego trenera, że nie potrafi nauczyć czegoś. czego mnie w młodzikach uczyli.

Wielka szkoda. Gdyby to była rozumna walka, to co innego. To była intelektualna kompromitacja trenera i zawodniczek. Jak powiedział Kubiak - siatkówka, to gra dla ludzi inteligentnych.

Czy jakaś zawodniczka była inteligentna w tym meczu ?

Moim zdaniem żadna.

I oczywiście, to jest osiągnięcie, niespodziewane - trenera i zawodniczek. Ale dlaczego taki styl przegranej. Turczynki nie prezentowały żadnego "kosmicznego" stylu. To my popisaliśmy się zawstydzającym brakiem wyszkolenia.


Wykop Skomentuj17
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Sport