15 obserwujących
334 notki
259k odsłon
475 odsłon

Siatkówka czyli Polska - Słowenia

Wykop Skomentuj47

Podsumowanie meczu jest łatwe.

Heynen - bezmózg

Muzaj - największy bezmózg

Drzyzga - drugi bezmózg w kolejności

Potem pomniejsze bezmózgi:

Kubiak

Leon

Zatorski

reszta to nawet nie wiem, czy oni byli na boisku ? Aaaa...Śliwka był, ale grał za dobrze, to Go Heynen zdjął.


Ilość błędów jest tak ogromna, że szkoda czasu na ich opisywanie. Jedyna pociecha, że chcieli udowodnić że się kompletnie nie znam na siatkówce. ;)

I to im się udało całkowicie. Już pisałem  kiedyś - Heynena należy wypieprzyć, póki jeszcze czas. Mieć przynajmniej 3 drużyny na najwyższym światowym poziomie i  pokazać festiwal siatkówki podwórkowej, to można zrobić, ale za duże pieniądze.

Szkoda gadać.

Lepiej podam komentarze innych, podobne do moich ocen:

Marian Gościniewicz

Absolutnie beznadziejna gra polaków. Drzyzga i Kubiak zagrali fatalnie. Mecz był do wygrania gdy by odpowiednio wcześnie zareagował trener. Brawo Komenda i Śliwka. W finale kibicuje Francji. Brąz wcale nie jest taki pewny. Gratulacje dla Słoweńców. Wygrali zasłużenie.

Lubię to! · Odpowiedz · 8 min

Robert Marciniak

Pytanie teraz jak to będzie wyglądało w finale :-) Francja jest w formie i pewnie ogra Serbie. Jeśli tak się stanie to może być różnie bo Francuzi nie zagrali jeszcze słabego meczu na tym turnieju. Może w finale ? :-) w każdym razie patrząc na waleczność Słowenii to życzę im ME.

Lubię to! · Odpowiedz · 8 min

Jakub Śliwiński

Polacy faktycznie zagrali dziś bardzo słabo jak na swoje możliwości, grali spięci itd. ale co innego jest zastanawiające. Nagle nam z polskiej szafki wysypało się stado trenerów, krytyków, specjalistów, polskie piekiełko. Ok zostały popełnione błędy, należy wytknąć błędy i przeprowadzić konstruktywną krytykę ale forma jaką prezentują niektórzy nasi rodacy w komentarzach woła o pomste do nieba

Lubię to! · Odpowiedz · 25 min

Lesław Drobny

Jestem w szoku i jest poprostu przykro, że mogliśmy spokojnie ten mecz wygrać ale niestety tym razem trener nie zrobił nic aby pomóc drużynie. Już po paru akcjach było widać że rozgrywający jest do zmiany a trener zmienia atakujacego. Drzyzga gotuje kolejnych zawodników łącznie z Leonem co wydaje się być niemożliwe a jednak. Wystarczyło grać prostą siatkówkę jak robił to Zenit ale o dziwo nikt na to nie wpadł. Skoro przegrywaliśmy to to czemu nie zmieniał przecież słynie z tego a tu zaćmienie. Gdzie reszta sztabu. Tak to nie da się wygrać. Przecież Słowenia choć gra dobrze to nie jest siatkarską potęgą. Jak sami sobie nie pomagamy to taki jest efekt.

Jakub Śliwiński 

Niemniej jednak zagrali bardzo dobrze a my byliśmy bardzo spięci. Dodatkowo dopisało trochę szczęscia i mamy taki a nie inny rezultat

Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 33 min

Robert Marciniak

Jakub Śliwiński pełna zgoda. Zagrali z nami tak samo dobrze jak z Rosją. Szczęście tez mieli bo zarówno Rosjanie jak i my w meczach z nimi mieliśmy słabszy dzień. Trzeba też zwrócić uwagę na poziom sedziowania. Juz nie zganiajac na to czy miało czy nie miało to wpływu na wynik to pozwalanie aby półfinal ME sędziowali tak słabi sędziowie zakrawa na kpine.

Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 14 min

Robert Marciniak

Nie rozumiem też czemu nie został Komenda i Śliwka na boisku. Wypadli całkiem nieźle.

Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 41 min

Jakub Śliwiński

też tego nie rozumiem

Lubię to! · Odpowiedz · 31 min

Robert Marciniak

Nasz sztab szczycil się ze ma rozpisanego Vincica, niestety to trener Słowenii rozpisal Drzyzge. Dzisiaj kompletny brak środkiem i to głównie z tego powodu nie zagramy w finale. Do tego gramy bez atakującego. Jak Kurek nie będzie w formie na igrzyskach to nasza klątwa ćwierćfinału będzie trwać dalej. A Słowency chyba dokładnie przeanalizowali nasz mecz z Niemcami bo często podbijali Leona z piłek sytuacyjnych.

Lubię to! · Odpowiedz ·

Grzegorz K-y

Zespół robił co był w stanie, przy bezsilności większości zawodników. Siatkarze sami nie są zadowoleni ze swojej gry, bo bili głową w mur, właściwie walczyli z własną niemocą. Kolejny raz pokazali charakter i nieustępliwość. Nie powiodło się tym razem, zdarza się najlepszym. Jeszcze tyle fajnych emocji w kolejnych meczach.

Lubię to! · Odpowiedz · 49 min

Jarek Precel

Vital Heynen !!!

Jak można było nie zareagować na chwilową niedyspozycje i słabszy dzień Kubiaka? (z całym szacunkiem dla Michała) i nie zostawić śliwki na resztę meczu lub wposcic Szalpuka ???

Mając tak liczną kadrę światowej klasy Siatkarzy nie przegrywa się meczu ze Słowenia !

Dramat,

Lubię to! · Odpowiedz · 3 · 51 min

Jakub Śliwiński

Słowenia potrafi grać w siatkę. To nie jest chłopiec do bicia. Wygrali z Rosją a teraz z nami !

Lubię to! · Odpowiedz · 28 min

Lech Puchowski

Winę ponosi Heynen w pierwszej kolejności , beznadziejny i pyszałkowaty Kubiak i zarozumiały Drzyzga . Całkowity brak prowadzenia drużyny . Gdzie ta równa czternastka o , której mówił trener . Nie szukał żadnych rozwiązań tylko stał jak połtora nieszczęścia a dodatkowo gapił się w ten swój komputer i nic tam nie zobaczył . Zawodnicy byli bez szybkości , grali ociężale bez żadnej koncepcji . To jest trener na zwycięstwa . Ciekawe czy podejmie próbę swojej oceny jako trener .

Lubię to! · Odpowiedz · 2 · 52 min

https://siatka.org/pokaz/m-polacy-powalcza-o-zloto-slowenia-mocna/


- Już w fazie grupowej EURO zwracałem uwagę, że gdy idzie za łatwo i przyjdzie przeciwnik, który nam się postawi, możemy mieć kłopoty, ale na pewno nie spodziewałem się takiej gry w wykonaniu mistrzów świata! - nie dowierza trzykrotny wicemistrz Europy Ireneusz Kłos.

W czym można doszukiwać się przyczyny porażki biało-czerwonych? - Nie wynikała ona wyłącznie z prostych błędów, którymi oddawaliśmy inicjatywę przeciwnikom, ale także z momentami fatalnych wystaw Fabiana Drzyzgi zwłaszcza do Leona - mówi Kłos. A może problem tkwił w atmosferze panującej na hali? - Nie możemy tej przegranej tłumaczyć hukiem i gwarem na trybunach, ale tu chyba rzeczywiście im się poddaliśmy - ubolewa trzykrotny wicemistrz Europy.

Ciekawe oceny.


Z większością ocen się zgadzam. Dobrym komentarzem dodatkowym jest fakt, że Ojciec Drzyzgi siedzi obok i ze wstydu nie chce się pokazać przed obiektywem.

Wykop Skomentuj47
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Sport