Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
74 obserwujących
1576 notek
1333k odsłony
317 odsłon

Usankcjonowana bezkarność

Wykop Skomentuj

Przed zarejestrowaniem producenci wymusili na władzach krajów zgodę na oddalanie wszelkich roszczeń

Przed zarejestrowaniem szczepionki producenci wymusili na władzach krajów zgodę na oddalanie wszelkich roszczeń. Szczepimy się za ciężkie nasze pieniądze, a ten, kto wydaje preparat do wykorzystania za nic nie odpowiada. Jak długo i do jakiego poziomu będzie się to toczyć? To wszystko tak długo będzie objęte tajemnicą, jak długo ci, którzy opowiadają się za masowymi szczepieniami, wręcz pod przymusem (co słuchać nawet w naszym kraju) kontrolują odpowiedzi z jednostek leczniczych co do powikłań. Jeżeli następstwem będzie dożywotnia choroba autoimmunologiczna to koszty leczenia będą potworne. W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie – mówił dr Zbigniew Hałat, lekarz, epidemiolog oraz były wiceminister zdrowia, podczas „Aktualności dnia” w Radiu Maryja.


https://politykapolska.eu/2020/12/23/dr-zbigniew-halat-w-pierwszej-kolejnosci-powinno-zostac-ustalone-kto-odpowie-za-nastepstwa-szczepionki/


image


=======================

https://www.radiomaryja.pl/informacje/w-polsce-i-europie-rozpoczely-sie-szczepienia-przeciwko-covid-19/

https://youtu.be/KshZ-rG7PJg

W Centralnym Szpitalu Klinicznym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie po godzinie 8.00 rano podano pierwszą szczepionkę przeciwko koronawirusowi. Otrzymała ją Alicja Jakubowska, naczelna pielęgniarka szpitala MSWiA.

– Są osoby (i w moim środowisku) niezdecydowane, więc myślę, że moją postawą przekazuję, że warto się zaszczepić – powiedziała Alicja Jakubowska.


https://politykapolska.eu/2021/01/08/floryda-usa-perfekcyjnie-zdrowy-lekarz-zmarl-15-dni-po-otrzymaniu-szczepienia-na-covid-firmy-pfizer-wdowa-niech-jego-smierc-bedzie-przestroga-dla-innych/

Floryda, USA: ‘Perfekcyjnie zdrowy’ lekarz zmarł 15 dni po otrzymaniu szczepienia na covid firmy Pfizer. Wdowa: “Niech jego śmierć będzie przestrogą dla innych”

Przez Redakcja Polityka Polska -8 stycznia 20210656

 Share

Lekarz sądowy z Miami prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci 56-letniego dr Gregory’ego Michaela, który podobno zmarł na rzadką chorobę autoimmunologiczną 15 dni po szczepieniu. Żona Michaela chce, aby śmierć męża była ostrzeżeniem dla innych.

Żona lekarza z Florydy, który zmarł 15 dni po otrzymaniu szczepionki przeciwko COVID-19 firmy Pfizer, powiedziała dziennikarzom USA Today i Daily Mail, że jej mąż był „całkowicie zdrowy”, zanim dostał szczepionkę.

Heidi Neckelmann powiedziała, że jej mąż, 56-letni dr Gregory Michael, „trzy dni po zastrzyku zgłosił się po pomoc doraźną, ponieważ miał na skórze kropki wskazujące na wewnętrzne krwawienie”.

Michael otrzymał szczepionkę 18 grudnia w Mount Sinai Medical Center w Miami Beach, gdzie przez 12 lat pracował jako położnik ginekologiczny. Zmarł 3 stycznia po udarze krwotocznym związanym z brakiem płytek krwi, stan zwany małopłytkowością lub, jak donosi Daily Mail, ostra idiopatyczna plamica małopłytkowa (ITP). [tłumaczenie na polski może być niedokładne – przyp. red.].

Neckelmann powiedziała Daily Mail:

„Był w bardzo dobrym zdrowiu. Nie palił, raz na jakiś czas pił alkohol, ale tylko towarzysko. Ćwiczył, mieliśmy kajaki, był wędkarzem morskim.

„Przetestowali go później pod kątem wszystkiego, co można sobie wyobrazić, nawet raka, i nie było z nim absolutnie nic złego”.

Pfizer w oświadczeniu złożonym dziś w USA powiedział, że producent szczepionek był świadomy i „aktywnie badał” śmierć, ale dodał również, że „obecnie nie wierzymy, że istnieje jakikolwiek bezpośredni związek ze szczepionką”.

Pfizer powiedział także USA Today:

„Nie ma żadnych wskazań – ani z dużych badań klinicznych, ani wśród osób, które otrzymały szczepionkę od czasu, gdy rząd zezwolił na jej stosowanie w zeszłym miesiącu – że może mieć związek z trombocytopenią”.

Ale Neckelmann powiedziała Daily Mail, że jej zdaniem śmierć jej męża była „w 100% związana” ze szczepionką.

Prezes Children’s Health Defense (CHD), Lyn Redwood, RN, MSN, powiedziała, że ITP jest dobrze znanym zdarzeniem niepożądanym związanym ze szczepieniami.

Szczepionka najczęściej implikowana to szczepionka przeciw odrze, śwince i różyczce (MMR), w której choroba występuje w przybliżeniu w 1 na 25 000 do 40 000 dawek szczepionki, powiedziała Redwood. ITP była również związana ze szczepionkami przeciwko wirusowi zapalenia wątroby typu A i B (HBV), wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV), ospie wietrznej-półpaśca, błonicy-tężcowi-krztuścowi bezkomórkowemu (DTap), polio i pneumokokom [LINKI DO BADAŃ W ORYGINALE].

Według Redwood, badanie porównujące działania niepożądane po szczepieniu przeciw grypie wykazało, że ITP była trzecią najczęstszą chorobą autoimmunologiczną (po Guillain Barre i reumatoidalnym zapaleniu stawów).

Redwood zwróciła również uwagę, że zgłaszano występowanie ITP po ekspozycji na leki zawierające glikol polietylenowy (PEG), związek stosowany zarówno w szczepionkach Pfizer, jak i Moderna.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale