Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
75 obserwujących
1817 notek
1452k odsłony
  157   1

Strach przed debatą cz.II

Zima była Wasza, wiosna będzie Nasza.

https://vimeo.com/668431045

Silence Music Video


To już nie przypadek to reguła, że WARTO ROZMAWIAĆ musiało zniknąć z ANTENY tak medium rządzących jak i opozycji.

https://www.youtube.com/watch?v=ff1FFou1KvQ&t=129s


Adam

2 dni temu

Sz. Panie Dr, potwierdza Pan moje własne doświadczenia z kowidem. Mam 65 lat, w III'21 zachorowałem i nie uzyskałem jakiejkolwiek pomocy od "służby zdrowia". Miałem leżeć w domu, mierzyć saturację na paluszku. Dość szybko choroba zaowocowała zapaleniem płuc. Czułem te trudności w oddychaniu i ból w płucach, więc prosiłem o skierowanie na RTG - bezskutecznie. Nie chciałem zdychać jak pies, nie posłuchałem "tele-porady" i pojechałem (1700 zł transport chorego) do Przemyśla do słynnej przychodni. Tam na dzień dobry RTG i terapia, jak przy grypie typ A. Po tygodniu byłem zdrowy (choć osłabiony). Ze stolicy państwa "UE" trzeba jechać 400 km, aby zostać wyleczonym. Temu Niedzielksiemu, Szumowksiemu i innym odpowiedzialnym trzeba zrobić Norymbergę II.


http://dakowski.pl/manipulacja-strach-przed-debata-pora-na-wielka-demonstracje-powiedz-ile-chcesz-jesli-milion-dolarow-to-za-malo/

Manipulacja, strach przed debatą. Pora na WIELKĄ DEMONSTRACJĘ. Powiedz ile chcesz, jeśli milion dolarów to za mało.

Jak pisaliśmy wcześniej, grupa 270 osób, określanych przez media jako „naukowcy i lekarze” wystosowała list otwarty do firmy Spotify, potępiający nadany program radiowo-internetowy, w którym wystąpił dr Robert Malone, współwynalazca metody mRNA, a obecnie wypowiadający się przeciwko przymusowi szczepienia produktami określanymi jako „szczepionki przeciwko Covid-19”.

W liście do kierownictwa Spotify, 270 sygnatariuszy (zwanych „naukowcami”, chociaż wśród nich są weterynarze, pielęgniarki, studenci medycyny, psychologowie, psychiatrzy, dentyści, dziennikarze, blogerzy internetowi) ubolewają nad wyemitowaniem programu, który był „krytykowany za promowanie bezpodstawnych teorii konspiracji” i za propagowanie „fałszywych twierdzeń o szczepionkach Covid-19”. Ta wrzaskliwa grupa despotów oraz inni, którym „dyskusja” kojarzy się tylko o wyłącznie z cenzurą i kijem baseballowym, wezwana została jednak na pojedynek słowny, na debatę na argumenty.

Steve Kirsch, znany milioner, filantrop oraz społecznik wzywający do zaprzestania wyszczepiania ludzkości oraz do udostępnienia skutecznych i tanich lekarstw chroniących przed przypadkami określanymi jako „choroba Covid-19”, zaprosił każdego sygnatariusza – ze stopniem „doktora” lub „lekarza” [PhD oraz MD] – najpierw do identyfikacji celem upewnienia się, że chodzi o realnie istniejącą osobę, a następnie do udziału w dyskusji – otwartej, równej, według następujących reguł:

Debata będzie trwała 3 godziny; możliwa modyfikacja po wspólnym porozumieniu obu stron.

Odbędzie sie wirtualnie, za pomocą Zoom. Będzie nagrywana niezależnie przez obie strony oraz centralnie.

Podczas debaty będą uczestniczyły tylko osoby zaproszone i dwóch moderatorów.

Każda ze stron określi swojego własnego moderatora.

Odbędzie się bez udziału publiczności.

Każda ze stron wyrazi z góry przyzwolenie na publiczne, darmowe i pełne opublikowanie zarejestrowanej debaty.

Pytania, przygotowane przez każdą ze stron, nie będą przedstawione przeciwnej stronie przed ich zadaniem.

Każda ze stron wystawi do 12 osób, realnie istniejących, a podczas debaty muszą one występować na żywo, na wizji, bez zmieniania głosu.

Odpowiedź na pytanie będzie ograniczona do 6 minut.

Moderatorzy będą mogli interweniować tylko w przypadku naruszenia ustalonych reguł.

Jak można było się spodziewać, NIKT z tych głośnych „odważnych” osób składających swój podpis pod apelem o cenzurowanie wypowiedzi, nie zgłosił się, nie wyraził chęci wzięcia udziału w debacie. O czym tu dyskutować skoro od początku do końca wiadomo, że 1) „szczepionki są bezpieczne i skuteczne”, a jak ktoś ma inne zdanie, to patrz punkt pierwszy.

„Powiedz ile chcesz, jeśli milion dolarów to za mało”

W jeszcze innym, wcześniej wystosowanym apelu, Steve Kirsch wezwał wyższych pracowników federalnych agencji FDA oraz CDC do wzięcia udziału w dyskusji online. Tutaj reguły były/są jeszcze prostsze: Kirsch wypisze natychmiast czek na milion dolarów jeśli ktokolwiek weźmie udział w wywiadzie na temat bezpieczeństwa szczepionek. Jak do tej pory nikt nie zgłosił się, nikt nie zainteresował się wzięciem udziału w zwykłym wywiadzie za milion dolarów. Kirsch zatem wezwał osoby pracujące w FDA, CDC, bądź współpracujące z tymi agencjami w ramach różnego rodzaju komitetów doradczych oceniających szczepionki (jak np. Vaccines and Related Biological Products Advisory Commitee – VRBPAC) aby sami określili kwotę, jeśli proponowany milion dolarów to dla nich za mało. Nikt nie zgłosił się, nikt nie jest zainteresowany debatą na argumenty. Kirsch dodał, że jeśli te pieniądze w jakiś sposób mogą naruszyć ich status pracownika federalnego, to interlokutor może z góry określić przelew całej kwoty na wskazany cel dobroczynny. Jak na razie NIE MA chętnych, aby pokazać się publicznie i podyskutować na najbardziej nurtujące tematy (bezpieczeństwo „szczepionek”, wczesne terapie ogólniedostępnymi lekami, ukrywanie danych, itp) oraz przy tym wzbogacić o milion dolarów jakąś fundację charytatywną.

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale