Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
77 obserwujących
1855 notek
1478k odsłon
  2464   0

10.04.2010 Odnaleziono ciało Prezydenta ! Wsie nazad !!!

 

http://fakty.interia.pl/raporty/raport-lech-kaczynski-nie-zyje/aktualnosci/news-bor-chronili-cialo-prezydenta-ale-nie-uzyli-broni,nId,880410

Trumny na ciała ofiar przewożone na miejsce katastrofy /AFP

BOR: Chronili ciało prezydenta, ale nie użyli broni

Piątek, 14 maja 2010 (09:28)

Jak donosi RMF FM, Biuro Ochrony Rządu dementuje doniesienia porannej prasy. Wbrew temu, co napisał "Nasz Dziennik", oficerowie BOR-u, którzy czekali na lotnisku Siewiernyj na prezydenckiego tupolewa, nie zostali zawieszeni. Podczas ochraniania ciała prezydenta nie używali broni.

Trumny na ciała ofiar przewożone na miejsce katastrofy /AFP

  •  

Trumny na ciała ofiar przewożone na miejsce katastrofy

/AFP

Według rzecznika BOR, z którym rozmawiali reporterzy RMF FM, jedyne prawdziwe stwierdzenie "Naszego Dziennika" to fakt, że BOR-owcy byli na miejscu katastrofy jako jedni z pierwszych. - Natomiast ciała prezydenta nie zlokalizowano dzięki chipowi zainstalowanemu w marynarce, bo takiego urządzenia w ogóle nie było - powiedział Dariusz Aleksandrowicz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

·                                 Oficerowie BOR bronili ciała prezydenta

Oficerowie Biura Ochrony Rządu, którzy czekali 10 kwietnia na płycie lotniska w Smoleńsku i byli jako jedni z pierwszych na miejscu katastrofy, nie chcieli wydać Rosjanom ciała prezydenta Lecha Kaczyńskiego - informuje "Nasz Dziennik". więcej

Rzecznik BOR podkreślił też, że mowa o otoczeniu zwłok Lecha Kaczyńskiego kordonem to duża przesada - na lotnisku było dwóch funkcjonariuszy. Aleksandrowicz był także zdziwiony informacją o tym, że BOR-owcy widzieli na miejscu ciało Marii Kaczyńskiej.

Biuro Ochrony Rządu zapowiada wydanie dziś oficjalnego dementi tych rewelacji prasowych.

Doniesienia "Naszego Dziennika" komentował dziś w radiuTOK FM również Jerzy Miller, szef komisji badającej przyczyny katastrofy. - Jedyne co jest prawdą, to że rzeczywiście ci oficerowie byli na lotnisku w Smoleńsku i bezpośrednio po katastrofie wyrazili nasze oczekiwanie, że rozpoznane ciała trzech osób nie zostaną przetransportowane do Moskwy do czasu przylotu pana premiera Donalda Tuska - powiedział minister spraw wewnętrznych i administracji. - To jest jedyny element tej opowieści, który jest prawdziwy - dodał.

W dzisiejszym wydaniu "Nasz Dziennik" informował: "zdaniem jednego ze świadków zajścia, funkcjonariusze BOR utworzyli wokół ciała prezydenta kordon, nie godząc się na jego wydanie Rosjanom. Wcześniej przykryli je własnymi marynarkami. Ciało prezydenta szybko zlokalizowano dzięki chipowi zainstalowanemu w marynarce. Funkcjonariusze widzieli też ciało Marii Kaczyńskiej, ale nie byli już w stanie go zabezpieczyć, nie mogąc pozwolić sobie na rozproszenie".

"Nasz Dziennik" twierdził też, że za służbę do końca funkcjonariusze zostali zawieszeni w czynnościach. Jako powód podano nieautoryzowane użycie broni.

RMF/INTERIA.PLCzytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-lech-kaczynski-nie-zyje/aktualnosci/news-bor-chronili-cialo-prezydenta-ale-nie-uzyli-broni,nId,880410#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 

·  Kto rozkazał zostawić ciało prezydenta Rosjanom ...

niezalezna.pl/40987-kto-rozkazal-zostawic-cialo-prezydenta-rosjanom

 

  •  
  •  

4 maj 2013 - Oficerowie BOR ofiarnie pilnowali ciała prezydenta Lecha ... sygnał GPS wysyłany przez chip – zgodnie z procedurami bezpieczeństwa – wpięty do jegomarynarki. Chwilę później w pośpiechu zdejmą eleganckie marynarki, by jak ... nimiodnalezione właśnie zwłoki prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

·  Jak znaleziono ciało Prezydenta? - blog meaculpa

mea.culpa.salon24.pl/260867,jak-znaleziono-cialo-prezydenta

 

  •  

19 gru 2010 - -Ciało prezydenta było straszliwie zmasakrowane. .... katastrofie mówiono, że rozpoznano Prezydenta po specjalnym chipie w klapie marynarki.

·  BOR: Chronili ciało prezydenta, ale nie użyli broni - fakty ...

fakty.interia.pl › ... › Prezydent RP Lech Kaczyński nie żyje › Aktualności

 

  •  

 Ocena: 41% - ‎303 opinie

14 maj 2010 - Natomiast ciała prezydenta nie zlokalizowano dzięki chipowizainstalowanemu w marynarce, ... Ciało prezydenta szybko zlokalizowano dziękichipowi zainstalowanemu w marynarce. ... 10.04.2010 - Katastrofa w Rosji  ...

·  Analiza głównego i praktycznie jedynego dowodu w ...

https://smolensk1004.wordpress.com/.../analiza-glownego-i-praktycznie-...

 

  •  

3 maj 2010 - Smoleńsk 10.04.2010 ... Wcześniej przykryli je własnymi marynarkami. ...ciało Lecha Kaczyńskiego dzięki chipowi, który prezydent miał w marynarce. Funkcjonariusze widzieli też ciało Marii Kaczyńskiej, ale nie byli już w stanie ...Incydent z udziałem ochrony prezydenta i rosyjskich służb prawdopodobnie  ...

·  Katastrofa Tu-154 w Smoleńsku. Oficerowie BOR bronili ...

www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100514/KRAJ/419586936

 

  •  

14 maj 2010 - Ciało prezydenta pomógł odnaleźć chip w marynarce. ... jako pierwsi byli na miejscu katastrofy prezydenckiego samolotu 10 kwietnia 2010.

·  10 kwietnia 2010: Rekonstrukcja zdarzeń [MINUTA PO ...

www.tokfm.pl/.../1,102433,9404926,10_kwietnia_2010__Rekonstrukcja_z...

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka