Lodowcowe Pole
Nie czyńcie Prawdy groźną i złowrogą, Ani jej strójcie w hełmy i pancerze, Niech nie przeraża jej postać nikogo
75 obserwujących
516 notek
1271k odsłon
  3607   0

Kara śmierci za odmowę szczepienia?


Przemęczony i z głową pełną wody sodowej słynny wirolog profesor Christan Drosden poparł szokującą propozycję członka rady etyki lekarskiej profesora Henna, który wywołał oburzenie propozycją, aby „ludzie, którzy odmawiają szczepienia się na Covid podpisywali oświadczenie, że w razie zachorowania rezygnują z podłączenia do respiratorów i intensywnej opieki medycznej”.

Wielu niemieckich lekarzy nie kryło oburzenia taką postawą, nazywając ją sprzeczną z podstawowymi wartościami, którymi powinien kierować się lekarz. Czołowy polityk partii FDP Wolfgang Kubicki, nazwał propozycję Wolframa Henna „najgłębiej nieludzką”.

Mój krajan, pochodzący z Katowic Żyd, felietonista i dziennikarz Henryk Broder skomentował to jednoznacznie - to miękka propozycja kary śmierci dla opornych. (Todesstrafe light)

Profesorskie odloty pokazują skalę odhumanizowania niektórych instytutów naukowych.

Złośliwie można by Drosdenowi przypomnieć, że w magazynach wielu instytutów w Niemczech nadal spoczywają preparaty pozyskane na zamówienie tychże placówek, u znanych zbrodniarzy medycznych takich jak słynny „lekarz” z Auschwitz Mengele.

Wypowiedzi medialnych gwiazd profesorskich, na jakie wyrośli ludzie pokroju Drosdena przypominają, że niektórzy naukowcy rozwijają w sobie najgorsze psychopatyczne cechy, kiedy realizują swoją drogę naukowej kariery w instytutach cierpiących na deficyt ludzkich uczuć i wartości etycznych.

Wypowiedzi takie jak Henna i Drosdena są paliwem dla ruchów propagujących wszelkiego rodzaju spiskowe teorie i jedynie wśród przeciwników szczepionek na całym świecie wzmacniają poczucie, „że coś jest nie tak z tą pandemią i szczepieniami”.

Wypowiedź Drosdena pojawia się w momencie, kiedy wysłano do niego list, w którym zespół lekarzy i naukowców zarzucił mu bardzo poważne błędy w jego pracy nad testami wykrywającymi wirusa.

Błędy te - zdaniem zespołu kryktyków - w zasadzie czynią testy na wirusa bezwartościowymi. Jak widać Drosden postanowił wyjść z kontruderzeniem, próbując odwrócić uwagę od swojej coraz bardziej kwestionowanej przez niemieckie środowiska naukowe pracy.

Ciekawe mamy czasy i jak widzicie ważą się losy nie tylko pandemii i gospodarki na świecie, ale także losy kampanii szczepień.

Komuś puściły nerwy i zaczyna pokazywać swoje bardzo nieludzkie oblicze...

https://www.welt.de/politik/deutschland/video222859912/Forderungen-im-Ethikrat-Wir-muessen-mit-klaren-Worten-den-Impfgegnern-entgegentreten.html?cid=onsite.onsitesearch

https://www.bild.de/bild-plus/politik/inland/politik-inland/ethik-rats-mitglied-lasst-euch-impfen-oder-verzichtet-auf-beatmung-74529170,view=conversionToLogin.bild.html

https://www.welt.de/debatte/kommentare/plus222909724/Corona-Impfung-Der-Ethikrat-und-die-Todesstrafe-light.html?cid=onsite.onsitesearch

https://www.bild.de/politik/ausland/politik-ausland/impfverweigerer-sollen-auf-beatmung-verzichten-drosten-stellt-sich-hinter-ethikr-74555508.bild.html

Lubię to! Skomentuj124 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości