Dzisiaj w W-wie odbyło się spotkanie z księżmi -egzorcystami. Opowiadali o coraz większej ilości opętań i coraz większym działaniu szatana...
A ja oglądając film "Egzorcystę" i inne wykwity hollywoodzkiej produkcji zawsze się zastanawiałem dlaczego to zawsze księża ratują opętanych? Czyżby rzeczywiście była to jedynie słuszna religia? Czyż nie ma rabinów -egzorcystów, muzułmanów -egzorcystów, buddystów itd? A jeśli są to dlaczego nie ma o nich filmów? Czyżby opętanymi byli jedynie chrześcijanie? A może ktoś specjalnie w ten sposób przedstawia katolicyzm...? Może aby ośmieszyć...?


Komentarze
Pokaż komentarze (8)