an24 an24
108
BLOG

Bóg zstąpił na ziemię

an24 an24 Religia Obserwuj temat Obserwuj notkę 0

Bóg zstąpił na ziemię i przyjął ludzką naturę by dokonać w niej naszego zbawienia. Przyoblekł się się w marne ludzkie ciało, aby stać się takim jak my. 
Niech narodzone dziecię - Jezus Chrystus Błogosławi i Strzeże. Niech  rozpromieni oblicze swe nad nami, nad Polską, naszymi rodzinami. Niech obdarzy pokojem. 
Wleje w nasze serca miłość, uzdrawia nasze dusze i ciała. 
Błogosławionych, Zdrowych, Radosnych Świąt, przy śpiewie kolęd i wpatrywaniu się w betlejemską grotę/szopkę w kościele czy własnym domu/mieszkaniu, którą Bóg wybrał na dom swoich narodzin.  

Życzę Państwu abyśmy budowali nasze państwo na Prawie Bożym, a nie na globalizacji (wieży Babel - obraz pierwszej próby globalizacji) - prawie świeckim, które jak cała filozofia od narodzin Jezusa Chrystusa jest wymierzona w Pana Boga. Jej zadaniem jest znalezienie, podsunięcie i zastąpienie zamiennika dla porządku bożego w aspekcie społecznym, gospodarczym i politycznym.
Abyśmy wypełnili Wolę Bożą, byli posłuszni Woli Boga w prawach państwowych, stanowionych i abyśmy takim prawem żyli na co dzień. Poddali się woli Bożej. Aby nasi politycy i samorządowcy też to w końcu pojęli.
Aby nasi politycy nie akceptowali deprecjacji Polski na arenie międzynarodowej, w szczególności przez Kanta wypełnionego Lutrem i Republic oraz samodzierżawie wypełnione marksizmem i opakowane w prawosławie moskiewskie, co w aspekcie gospodarczym przejawia się tym, że pragną żyć w luksusie nie dzięki swojej pracy, operatywności, pomysłowości, umiejętnością lecz na nasz koszt. W aspekcie społecznym jest wyzysk (w tym spekulowany kursem walutowym) słabszych i w aspekcie politycznym narzucaniem swojej woli i egzekwowanie tej woli, także przy użyciu siły.

W książce „Matka Boża Łaskawa a Cud nad Wisłą” ks. dr Józef Maria Bartnik i Ewa Storożyńska przytaczają zeznania wziętych do niewoli sowietów uciekających od 14 sierpnia 1920 r.: 
".. na ciemnym niebie ujrzeli, potężną, pełną mocy kobiecą postać, od której biło jasne światło. Nie był to ani duch, ani zjawa! Świętą Postać jako żywą osobę! Wokół Jej głowy jaśniała świetlista aureola, w jednej dłoni coś trzymała jakby tarczę, od której odbijały się wystrzeliwane w kierunku Polaków pociski, po czym powracały, by eksplodować na pozycjach atakującej armii! Wyraźnie widzieli, jak poły Jej szerokiego, granatowego płaszcza unosiły się i falowały na wietrze, zasłaniając Warszawę. Grozę zjawiska potęgowała asysta Niebiańskiej Osoby. Towarzyszyły jej oddziały przerażających skrzydlatych, konnych rycerzy, zakutych w pobłyskujące mimo ciemności stalowe zbroje, pokryte lamparcimi skórami. Hufce widmowych postaci najwyraźniej gotowały się do walki!"

Matka Boża była z nami 18 listopada 1655 r., na Jasnej Górze: Szwedzi opowiadali o niezwykłej postaci kobiecej spacerującej po murach oraz mgle, która za jej przyczyną skrywała sylwetkę klasztoru przed oczami szwedzkich artylerzystów. Ostatecznie po 40 dniach oblężenia Szwedzi odstąpili (należy podkreślić, że codziennie odbywały się procesje z Najświętszym Sakramentem). 

Pamiętajmy o dzielnie walczących żołnierzach na Ukrainie, aby Matka Boża Ich wspierała i chroniła w wojnie z moskalami wspieranymi przez Kanta wypełnionego Lutrem i Republic (gwarancje bezpieczeństwa dla Rosji są tego kwintesencją).
Stronnictwo europejskie w Polsce wraz z bandycką agresją moskali na Ukrainę - przegrało i nie ma od tego odwrotu. 
Trzeba postawić na polityków chcący realizować politykę światową w Europie kontynentalnej. To w praktyce oznacza - zwolenników odbudowy Rzeczypospolitej Obojga Narodów - tylko na tym fundamencie jesteśmy w stanie zbudować potężne i silne państwo - państwo dobrobytu - wierne Woli Boga i wierne Matce Bożej. Niektórzy nazywają to federacją Polski i Ukrainy. 
Zapytam się, które Państwo w Unii Europejskiej w ramach Unii Europejskiej stanęło w obronie Polski po 24 lutego 2022 roku - czyli miało odwagę powiedzieć Berlinowi, Paryżowi, Brukseli, Amsterdamowi (w praktyce też Moskwie) - Nie, Polsce należy pomagać, skończyć z blokowaniem funduszy i wycofać się z wojny wypowiedzianej Polsce w 2016 r.  - czyli skończyć z tzw. praworządnością i jej odmianami?

Żadne państwo, więc o jakich sojuszach w ramach unii mówią politycy i eksperci? Skoro wszyscy przeciw Polsce, wszyscy akceptują ataki na Polskę, mimo jej wsparcia dla Ukrainy.
To, że Polska oprócz dostaw broni utrzymuje braci i siostry z Ukrainy, to jest gigantyczne wsparcie finansowe, i gospodarka się nie zawaliła i nie zawali. Wręcz czeka ją rozkwit - czyli przebudowa na gospodarkę marżową. 
Stronnictwo europejskie miało się porozumieć na zadawalających (godnych i uczciwych) strony warunkach, i się nie porozumiały. Oznacza to, że zmiany muszą być też w rządzie. Życie to wymusi.
Duch koncepcji Balcerowicza definitywnie musi wyparować z ministerstwa finansów, Skubiszewskiego z ministerstwa spraw zagranicznych (przegląd placówek dyplomatycznych i szkoła dyplomacji).
Korporacje, wszystkie firmy działające w Polsce muszą zacząć płacić podatek przychodowy (mikro i małe - 3 - 5%, średnie i pozostałe - 7%). Posiadanie drugiej i kolejne nieruchomość (mieszkania, domu, działki - z wyjątkiem gospodarstwa rolnego) musi zostać potraktowane jako lokata kapitału i opodatkowane progresywnym podatkiem katastralnym oraz wprowadzona konfiskata majątku w przypadku odmowy obrony Ojczyzny (ucieczki na wypadek agresji). Też trzeba w końcu rozwiązać problem wliczania do okresu emerytalnego tych milionów Polaków i Polek pracujących - także w fabrykach na umowę zlecenie i umowę o dzieło, latami na liniach produkcyjnych czy tysięcy osób pracujących na kontraktach (państwo latami to akceptowało). 
Szlachectwo (zbiór wartości, styl życia) zobowiązywało do obrony Ojczyzny. 
 
  

an24
O mnie an24

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo