24 obserwujących
99 notek
189k odsłon
127 odsłon

Brońcie uniwersalizmu personalistycznego. Życzenia.

Wykop Skomentuj

Błogosławionych, Radosnych, Zdrowych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Uśmiechu bliskich i nieznajomych. Niech Zbawiciel prowadzi. Szczęść Boże w każdej sekundzie życia.   

Brońcie Uniwersalistycznej wizji ładu światowego w personalistycznej optyce św. Jana Pawła II - czyli Uniwersalizmu personalistycznego.
Brońcie Wolnej Woli. 
Zwłaszcza, że sojusznik swoją nominacjami robi jawną prowokację, pokazując nam jednocześnie miejsce w szyku. Gdyby miał szczere i uczciwe i dobre zamiary, ambasadorem w Warszawie byłby praktykujący katolik. Tymczasem w Wigilię Paschalną, w Polsce, w imieniu Stanów Zjednoczonych Ameryki (nawet jak śpi to Pani Georgette Mosbacher reprezentuje Imperium, myśli, śni, pisze i mówi - jest także przedstawicielem Imperium) najważniejszego święta w Kościele Powszechnym, reprezentant Paxa Americana życzy:
„Z okazji rozpoczynającego się dziś wieczorem święta Pesach, obchodzonego na pamiątkę wyjścia Izraelitów z niewoli egipskiej, życzę pokoju i radosnego święta! Chag Pesach Sameach, Happy Passover!”

Tym jesteśmy dla Pax Americana - czyli nikim.

Ale tą nominacją pokazują nam, jak Imperium posługuje się do realizacji własnych celów - niegdyś narodem wybranym. Narodził się Syn Boży i na krzyżu zmienił wszystko. Oddał życie za nas, również za Żydów.
Zmartwychwstał prawdziwie. Alleluja, Alleluja, Alleluja!

Dał nam jeszcze najpiękniejszy obraz kobiety - Maryję, Naszą MATKĘ. 
Chwała Panu za TO. 

Dobrej Niedzieli Wielkiej Nocy.  

Pomiędzy Brexitem a Polexitem. 

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura