rannal rannal
49
BLOG

Nie moj cyrk, nie moje małpy...

rannal rannal Polityka Obserwuj notkę 0

Czuję się coraz bardziej wyalienowana. "Pseudopolityka" napiera na mnie ze wszystkich stron, a ja uważam, że są to bzdury i małpie figle. Jaka wagę polityczną ma sprawa paranoicznego księdza, niemowlęco bajdurzacym na temat rodziny prezydenckiej i Michnika. W takiej sytuacji należy cofnąć licencję na prowadzenie szkoły wyższej. I koniec. Dalsze kroki należą do koscioła, i to kościół bedzie miał z tym kłopot.

Bardziej rozumiem szum w sprawie Leppera. Tyle, że mało obchodzą mnmie dalsze losy tego skąd inąd zdolnego człowieka. Sensacyjką jest tylko kolejna wpadka CBA, a także śledfzenie sposobu w jaki politycy i fani  K&K usiłują wmawiać opinii publicznej, że to co narozrabiało, zreszta przecież kolejny już raz, CBA to sukces byłby, gdyby nie przecieki, których ponoć nie było ale jednak były; Lepper wprawdzie nie podpisał felernego pisma w sprawie odrolnienia gruntów, ale podpisał wiceminister z rzmienia PiS, natomiast z pracy wywalono Leppera; ZXiobro twierdzi, że nie chodziło w ogóle o Miniasterstwo Rolnictwa tylko Budownioctwa, ale na Leppera są jakieś porażajace wyniki śledztwa. Zajmowanie się tą sprawą uważam za jeszcze zabawne, choc wprowadza elementy powiesci sensacyjnej, a ja uwielbiam tę literaturę. Natomiast sprawa Leppera jako taka może mieć walor poważnie polityczny tylko dla piSu i Kaczyńskich. Nie mój cyrk.

Przecież są inne sprawy ważne: przygotowanie do szczytu UE, służba zdrowia, edukacja, drogi , przygotowanie do Euro 2012, śmierć Blidy i wreszcie last buy not least dewersyfikacja dostyaw ropy i gazu. Ta fascynacja tanimi fakcikami jest przerażająca i źle wróży na przyszłość. 

rannal
O mnie rannal

Jestem średniakiem. Srednia inteligencja, średni wzrost i poniżej średniej emerytura.Interesuję się człowiekiem, jego twórczością, psychiką, reakcją na różne sytuacja i to prowadzi mnie do socjologii, psychologii społecznej i politologii.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Polityka