17 obserwujących
825 notek
1275k odsłon
29432 odsłony

Krupówki w Zakopanem na żywo, widok, jakiego wcześniej nigdy nie było

Wykop Skomentuj43

image

Tak zimą zwykle przez cały dzień wyglądają Krupówki.

Mam zapisanych kilka linków kamer online, miedzy innymi plaża w Świnoujściu i Władysławowie, "Monciak" w Sopocie, bocianie gniazdo w Klekusiowie, czy Krupówki w Zakopanem. Taki podgląd całej Polski na żywo. Często zaglądam co tam się dzieje, a obecny okres zalecanej kwarantanny szczególnie temu sprzyja.

Plaże opustoszały, pojedynczo w dużych odstępach snują się nieliczne osoby, podobnie jest w obleganym zazwyczaj Sopocie. W gnieździe w Klekusiowie pierwszy bocian pojawił się wyjatkowo wcześnie w tym roku, bo już 26 lutego i od tej pory czeka na swoją partnerkę, która z reguły dolatuje później, aby wspólnie, jak co roku, wypełnić macierzyński obowiązek.

Dzisiaj zajrzałem co dzieje się w Zakopanem na Krupówkach i przeżyłem szok. Udało mi się zrobić przed chwilą zdjęcie z owej kamery online (jest taka możliwość), które Państwu przesyłam. Po pierwsze nawaliło masę śniegu, który wciąż pada, a którego nie było w tym roku praktycznie przez całą zimę, a po drugie całkowita pustka na ulicy spowodowana obecną epidemią koronawirusa i tylko pojedynczy ślad jakiegoś pojazdu w tej grubej białej podusze. Przekaz z kamery online, który wygląda niczym zdjęcie , na którym nic się nie porusza. Widok niesamowity i chyba nigdy tu niespotykany?

image

A tak Krupówki wyglądały dziś, przed chwilą. Jest różnicą miedzy obydwoma zdjęciami?

Niektórzy piszą w komentarzach, że to dlatego, iż było rano, więc aby wyprowadzić ich z błędu i pokazać, że to stały już trend wklejam aktualne zdjęcie z godziny 10.

image

A tak wyglądało to o godzinie 15:30

image

Wykop Skomentuj43
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości