21 obserwujących
844 notki
1333k odsłony
525 odsłon

Redakcjo Salonu, czy to widzisz? Jeśli tak, to dlaczego tolerujesz?

Wykop Skomentuj27

image

O dawna wiadomo, że w oprogramowaniu na Salonie istnieje dziurawa forma oceny komentarzy. Sam zgłaszałem to kilkukrotnie i z tego co wiem, nie tylko ja. Wszędzie, na wszystkich poważnych portalach odnośnikiem jest IP użytkownika, które pozwala każdy komentarz ocenić tylko raz i po każdej powtórnej próbie pojawia się komunikat "już oceniałeś ten komentarz". Oczywiście można po wielokroć odnosić się do każdego komentarza swoim wpisem, ale powtarzam, nie kolejną oceną, przez którą suma ocen byłaby całkowicie niewiarygodna. Sprawa do uszczelnienia jest drobiazgiem dla przeciętnego informatyka.


Tymczasem redakcja/właściciele Salonu24 z uporem godnym większej sprawy trwają, chyba celowo, w tym zafałszowanym świecie ocen i nic nie robią z tą irytującą dziurą w oprogramowaniu. Skala fałszerstw nasiliła się przed zbliżającymi się wyborami prezydenckim i przybrała postać krytyczną, zazwyczaj w notkach politycznych, które lądują na stronie głównej. Wygląda to już na zmasowany atak zawodowców, a nie zwykłą amatorszczyznę. Niektórzy piszą, że to działalność sławnego już z internetowego barbarzyństwa "Sokuzburaka". Proszę prześledzić chociażby dzisiejszy wpis "krzysztofjawa" i oceny pod rozsądnymi, merytorycznymi komentarzami, w tym pod prawie wszystkimi autora notki. Dla równowagi autorzy, którzy zawsze słynęli z bezsensownych komentarzy, nagle dostają same oceny pozytywne.

Takie ignorowanie i tolerowanie oczywistego fałszerstwa naprawdę zniechęca do poważnego traktowania portalu?

Przykłady:

GenekX
30 marca 2020, 16:17
+28             -4
Właśnie Grodzki ustawił Pinokia.
Każe mu gadać z miejsca, na siedząco, jak wszystkim innym, zgodnie z wymogami epidemiologicznymi,.
A tak chciał ten pozer po środku, na trybunie i sobie łapkami pomachać!


krzysztofjaw
30 marca 2020, 16:48
+0             -34
@GenekX
I znów Pan ma poplątane spostrzeżenia. Mówił ze swojego miejsca, ale nic nie stracił nad wiarygodnością ekonomiczną. I nie było to żadne ustawienie premiera tylko bufonada i megalomania marszałka senatu.
Pozdrawiam

krzysztofjaw
30 marca 2020, 16:46
+0                -57
@GenekX
Bardzo proszę o niezaśmiecanie mojego bloga inwektywami osobistymi wobec nas wszystkich, w tym do obecnie rządzących. Premier powiedział tyle ile powinien. Mówił krócej, ale treściwie. A jeżeli Pan nie potrafi ogarnąć ekonomicznych aspektów Tarczy Antykryzysowej, to chociaż proszę o jakieś  przedstawienie opozycyjnych pomysłów (choćby powtarzał Pan te tezy, które przedstawia totalna opozycja). Z góry dziękuję
Pozdrawiam

Potrzeba więcej przykładów? REDAKCJO nie bagatelizuj skali problemu, bo to jest Wasz portalowy koronawirus.

Wykop Skomentuj27
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale