26 obserwujących
910 notek
1507k odsłon
  927   0

Putin miał udar mózgu? Wieści ze szpitala

Na skrzynkę mailową pisma "Rosyjski Monitor" przyszła anonimowa wiadomość człowieka podającego się za pracownika centralnego szpitala klinicznego administracji prezydenckiej. Nadawca pisze, że Władimir Putin przeszedł udar mózgu. Niedawno Putin odwołał ważne spotkanie z prezydentami Białorusi i Kazachstanu.

Plotki o złym stanie zdrowia Putina krążą po Moskwie od dawna, jednak w ostatnich dniach uległy zdecydowanemu nasileniu. Najczęściej mówi się właśnie o udarze mózgu.
Administracja prezydencka odwołała niedawno ważne spotkanie w Astanie z prezydentami Białorusi i Kazachstanu, co jeszcze nigdy nie zdarzyło się Władimirowi Putinowi. Nie podano też przyczyn takiej decyzji.

Co więcej, w relacjach z ostatniego udokumentowanego wydarzenia z udziałem Putina doszło do manipulacji. Służba prasowa Kremla opublikowała mianowicie zdjęcie i opis spotkania w Moskwie prezydenta z szefem władz Karelii Aleksandrem Chudilajnenem. Miało do niego dojść 11 marca. Jednak dziennikarze sprawdzili, że spotkanie odbyło się... 4 marca.Natomiast 11 marca Chudilajnen przebywał zupełnie gdzieś indziej. Czy ta manipulacja ma coś ukryć?

Jeśli doniesienie by się potwierdziło jaki by mogło mieć wpływ na wydarzenia w Europie, oraz losy Ukrainy?

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale