7 obserwujących
45 notek
38k odsłon
313 odsłon

Kuweta zamiast raportu

Wykop Skomentuj11

Jakieś cztery miesiące temu blagier Kuweta naPiSał "ostatnią" notkę przed opublikowaniem raportu podkomisiów. Chyba liczył na rychłą publikację tegoż. Raportu ani widu, ani słychu, ale za to kuweta pełna. Blagier PiSze notki jedną za drugą. I jeszcze "dziwi się", że nikt ich nie komentuje, a przecież prawie wszystkich, którzy chcieli z nim polemizować zdążył zbanować. Generalnie kuweta pełna jest starych, śmierdzących, wielokrotnie odgrzewanych kotletów polanych sosem z kaczego łajna.

Oprócz Kuwety jest jeszcze kilkoro agresywnych sPiSkowych blagierów, którzy swoje urojenia taktują jako dowody. Problemem jest fakt, że nie ma jednej uniwersalnej prawdy, lecz każdy sPiSkowy blagier ma swoją "jedynie słuszną", sprzeczną z innymi "jedynie słusznymi". Jedni dowodzą trzech/pięciu/siedmiu wybuchów, inni twierdzą, że była inscenizacja katastrofy. Nie będę wszystkich wymieniał, ale najciekawsze jest to, że blagierzy potrafią sobie nawzajem ubliżać, bo każdy jest w swoim mniemaniu "najmądrzejszy", a wszyscy inni, którzy ośmialają się wątpić w jego "mądrość" są (w jego mniemaniu) głupcami. Typowy dom wariatów.

Co pozostało sPiSkowym blagierom? Powtarzanie swojej wersji w nieskończoność, ubliżanie wszystkim, którzy ośmielają się z nimi nie zgadzać i kasowanie "ideologicznie niesłusznych" komentarzy.

Przypomnijmy raporty MAK i KBWLLP są oficjalnymi dokumentami, niekwestionowanymi przez nikogo poważnego na całym świecie. Kto je kwestionuje? Wiadoma partia (wraz z jej wyznawcami), której politbiuro ogłosiło dogmat o zamachu smoleńskim. Wiadoma partia powołała Instytut Dogmatycznej Paranauki Smoleńskiej sPiSkowo Wykaczonej (znany wcześniej jaki ZP obecnie podkomisia), który robi "badania" zgodne z ogłoszonym wcześniej dogmatem. W IDPSSW próżno szukać fachowców. Dało się przekupić kilku trzeciorzędnych naukowców, których politbiuro KC PiS ogłosiło światowej klasy ekspertami.

Ponoć, jak twierdzi pewien sPiSkowy blagier: 'Wiodąca kancelaria prawna z siedzibą w Londynie wszczęła postępowanie prawne przed międzynarodową jurysdykcją w celu unieważnienia raportu MAK dotyczącego katastrofy smoleńskiej oraz wyciągnięcia konsekwencji karnych wobec członków tej komisji.' Nawet, gdyby z tą kancelarią to była prawda, co też jest wątpliwe, to droga do unieważnienia raportu MAK jest długa. Aby taki raport podważyć, poważne instytucje musiałby wykazać jego nieprawidłowości. Tymczaswm nie ma żadnej takiej instytucji. Nawet podkomisia nie wyprodukowała raportu, a to nie jest poważna instytucja, a poPiSkiwania sPiSkowych blagierów tym bardziej nie są żadną przesłanką do unieważnienia raportu MAK.

Przypomnijmy, że kacza partia przed dojściem do władzy zapowiadała międzynarodową komisję fachowców. Utworzyła lokalną podkomisię dyletantów, która może najwyżej zamydlić oczy wyznawcom sPiSku. I nawet ta podkomisia nie wyprodukowała raportu.

#katastrofa smoleńska

#sPiSek

#Dogmatyczna Paranauka Smoleńska sPiSkowo Wykaczona


Wykop Skomentuj11
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka