7 obserwujących
41 notek
35k odsłon
735 odsłon

Bzdety kuwety - zadrzewienie obok feralnej brzozy

Wykop Skomentuj85

Blagier kuweta popełnił kolejny wPiS, w którym po raz kolejny dowodzi słuszności Dogmatycznej Paranauki Smoleńskiej sPiSkowo Wykaczonej nad normalną wiedzą. Po raz kolejny kompletny IGNORANT obmawia DOKTORA Macieja Laska i przyPiSuje mu kłamstwa i manipulacje, przy czym sam dopuszcza się manipulacji i wykaczeń. Blagier kłamie, jakoby raport nie pokazywał botaniki w okolicach za brzozą. Zdjęcia są zarówno w załączniku do raportu jak i na stronie pod adresem: http://faktysmolensk.niezniknelo.com/dokumentacja-zdjeciowa/articles/przeszkody.html . Jak najbardziej można podziwiać tu botanikę przed brzozą Bodina jak też i za nią.

Zacytujmy załącznik raportu komisji Millera: "Po przebyciu kolejnych 200 m samolot zderzał się z konarami drzew o średnicy do 20 cm, które powodowały dalsze wgniecenia na krawędziach natarcia i uszkodzenia poszycia oraz oderwanie lewej części stabilizatora z lewym sterem wysokości." Załącznik również opatrzony jest zdjęciami. Tak więc twierdzenie, że w raporcie cokolwiek ukrywano jest zwykłym kłamstwem.

Blagier dla poparcia "prawdziwości" swych tez posługuje się zdjęciem, kadrem z filmu motoparalotniarza. Przypomnijmy, że na tym filmie poległ "ekspert" Zespołu Macierewicza niejaki Chris stosując swoje paranaukowe metody, z których wywnioskował, że brzoza na zdjęciach satelitarnych znajduje się tam, gdzie kupa śmieci. Dlaczego kadry z tego filmu nie są wiarygodne? Z kilku względów. Tor lotu motoparalotniarza, który to filmował, nie pokrywał się dokładnie z torem lotu samolotu. Motoparalotniarz leciał trochę wyżej i chyba trochę bardziej na lewo. Mamy więc pierwsze zaburzenie perspektywy. Drugim równie istotnym, jeśli istotniejszym problemem są zakrzywienia obiektywu. Na tym wyłożył się "ekspert" ZP. W swojej paranauce przyjął za proste, to co prostymi nie było i miejsce brzozy obsunęło mu się o parę metrów.

Tak więc linie dorysowane przez blagiera na obrazku, które sugerują kierunki ruchu, rozmijają się ze stanem faktycznym. Czy efekt notki to zamierzone kłamstwo i manipulacja, czy tylko czysta głupota, nie potrafię rozstrzygnąć. W każdym razie nic nowego, stary odgrzewany kotlet dla sPiSkowych jeleni.

#katastrfa smoleńska

#bzdety kuwety

Wykop Skomentuj85
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka