Układ otwarty
Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie, żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro" Życie jest religią.
196 obserwujących
1503 notki
3566k odsłon
  3749   0

Niebezpieczna grawitacja

 

Cóż może być bardziej pasjonującego w fizyce niźli grawitacja? Kwanty? Być może. Kiedy jednak połączymy ze sobą grawitację i kwanty, gdy przyprawimy to fraktalami, gdy do tego obiecamy jeszcze darmową energię, biologicznie bezpieczną prywatną komunikację i to tysiące razy szybszą niż światło – wtedy naszej radości granic być nie może.
 
A to wszystko w zasięgi ręki. Rosjanie mają to już od dziesięciu lat. Że zacytuję z witryny Illuminaci
 
Hartmut Müller jest twórcą Teorii Globalnego Skalowania. Wspólnie z Ralfem Otte oraz Martinem Nathansenem opracował mobilną technologię telekomunikacyjną (g-com), w oparciu o którą działa „biotelefon”.
Technologia g-com, wykorzystuje występujące w naturze zjawisko fizyczne tzw. „stojącą fale grawitacyjną”. Cechuje ją brak jakiegokolwiek obciążenia promieniami, w związku z czym wykorzystuje znikome ilości energii, jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia i nie potrzebuje masztów nadawczych. Dodatkową niewątpliwą zaletą jest fakt, że może działać praktycznie wszędzie; również pod wodą i pod ziemią – w czasie rzeczywistym.
W 2001 r. roku zaprezentowany został pokaz tej technologii na targach „IT Tagen”, gdzie połączono się wówczas z Uniwersytetem w Sankt Petersburgu. Matematycy wspólnie w fizykami rozwinęli technologię g-com tak, by można było używać jej w komunikacji zamiast tradycyjnych telefonów komórkowych.

 
Technologia biologicznie bezpieczna, jednak nie dla tych co ją wdrażali. Cytując dalej:

 
Hartmut Müller związał się z firmą GSDI, która gromadziła fundusze na rozwój technologii globalnego skalowania. Firma ta została oskarżona o oszustwo, a Müller stał się głównym oskarżonym o współudział w oszustwie. W lutym 2012r. wyjechał do Brazylii, ponieważ nie czuł się winnym zarzucanych mu czynów.
24.10.2012r., został aresztowany przez Agentów Interpolu w związku z wyrokiem wydanym przez sąd w Dreźnie, który skazał go na 4 i pół roku więzienia za używanie, nieprawdziwej zdaniem sądu, teorii globalnego skalowania wykorzystywanej w urządzeniach, które miały m.in. chronić przed smogiem elektronicznym i poprawiać stan zdrowia.
 
Muller
….
Gerhard Steinbach, niemiecki doradca inwestycyjny z Lipska, i jednocześnie przedstawiciel GSDI, dla Niemiec. Doradzał inwestowanie w wolną energię oraz komunikację za pośrednictwem fal grawitacyjnych.
W 2009 roku został aresztowany i jak podają oficjalne źródła w marcu 2010r. odebrał sobie życie.

 
Zainteresowało mnie to. Poszperałem w sieci i znalazłem tam, że Steinbach powiesił się w celi 23-go marca 2010. Postawił na sztorc łóżko (nieprzymocowane do podłogi?) i wykorzystał siłę grawitacji. Zostawił ponoć notkę pożegnalną dla rodziny, ale powodów swego samobójstwa w niej nie wyjaśnił.

 
O tym, a także o zbliżonych zagadnieniach napisałem w dzisiejszej notce anglojęzycznej:
 
 
Nie wykluczam bynajmniej, że Muller mógł faktycznie coś wiedzieć i mieć jakieś urządzenie, którego zasady działania sam nie rozumiał. Coś mógł tu i ówdzie usłyszeć, resztę uzupełnił wyobraźnią. No i siedzi teraz w Brazylii a różni naukowcy i „naukowcy” podpisują petycję o jego uwolnienie – bo przecież to profesor i uczony co publikował autentyczne naukowe prace!
 
Cóż, kto przeczyta „Jak zostać geniuszem” ten będzie wiedział, że prawdziwym geniuszom rzadko kiedy się powodzi. Przeważnie kończą tragicznie.
Lubię to! Skomentuj113 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie