Układ otwarty
Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie, żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro" Życie jest religią.
183 obserwujących
1388 notek
3344k odsłony
774 odsłony

Tylko kobiety mają bezpośredni dostęp do tajemnic wszechświata

Obraz na ścianie jaskini El Castillo. Wiek znaleziska oceniany jest na 41 tys. lat. Ślady swoich dłoni pozostawił zapewne Neandertalczyk.
Obraz na ścianie jaskini El Castillo. Wiek znaleziska oceniany jest na 41 tys. lat. Ślady swoich dłoni pozostawił zapewne Neandertalczyk.
Wykop Skomentuj65

Tak się złożyło, że jestem członkiem komitetu redakcyjnego (Advisory Board) czasopisma “Journal of Consciousness Exploration & Research”. A złożyło się tak dlatego, że interesują mnie powiązania bytów fizycznych i psychicznych (a także tych “matematycznych”). Tak się złożyło, że dziś trafiłem na świeżą pracę Prof. Mirosława Kozłowskiego (fizyka z  Uniwersytetu Warszawskiego) p.t.   “Moon, Schumann Wave & Human Consciousness”. A praca zaczyna się tak:


Introduction
 
In  Physics  World  and  other  journals  the  MEN  constantly  discuss  how  to  improve  the percentage of Women in Science. For me it is curious problem. In Science we have 100 % of female savants. Let`s ,please, take into account our wife, daughters, sisters. All of them take a part in our men research. Moreover as I showed in this Essay only women have the direct insight to Universe. We men have not!

Wstęp

W czasopiśmie “Physics World”, jak i w innych podobnych, MĘŻCZYŻNI co i rusz podejmują dyskusję nad tym jak poprawić procentowy udział Kobiet w Nauce. Mi się wydaje to dziwne. W Nauce kobiety stanowią 100% mądrości. Bowiem weźmy pod uwagę nasze żony, córki, siostry. Wszystkie one uczestniczą w pracy badawczej mężczyzn. Co więcej, jak dowodzę tego w niniejszym Eseju, jedynie kobiety mają bezpośredni dostęp do tajemnic wszechświata. My, mężczyźni, tego nie mamy.


Dla mnie jest to fenomenalne spostrzeżenie. Zabieram się więc do studiowania prac prof. Kozłowskiego. Odkryłem jego witrynę: Echa Wieczności – Teizm Naukowy

Zabieram się do studiowania.

Co mi zostało z tych lat?

Tyle do studiowania, tyle nowych dla mnie idei....
 

Wykop Skomentuj65
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Technologie