2 obserwujących
98 notek
35k odsłon
  422   0

Mentalność niewolników...

Dziennikarze TVP byli na Marszu - Stop ustawie 447 i filmowali cały marsz, tyle że nic z tego nie dostało się na antenę.

Jestem przekonana, że zostali tam wysłani po to, żeby pokazać klęskę Marszu, miało się nie udać.

Z pierwszych informacji wynikało, że Marsz zapowiada się nieszczególnie bo około 13-ej zebrało się jedynie ok.2000 demonstrantów. Dopiero potem stało się jasne, że na wezwanie zjawili się Polacy z całego kraju.

To nie był jak chcieli przekonać nas niektórzy zadaniowcy marsz narodowców. To był marsz zaniepokojonych, wkurzonych i przerażonych Polaków. W dobie "internetowych patriotów" to jest moim zdaniem ogromny sukces. Zjechali się z całego kraju Polacy aby powiedzieć naszym włodarzom, że nie zgadzają się dobrowolnie i bez walki stać się ograbionymi niewolnikami!!

W Waszyngtonie nasza Polonia została wyproszona mimo zgłoszenia manifestacji. O czym to świadczy? O tym, że Biały Dom usłyszał ten sprzeciw z Polski i zaczyna mieć obawy, że Polacy nie zapłacą bo cała ta żydowska akcja jest obrzydliwą grabieżą na polskim narodzie.

Wspólnota sprzeciwu jest faktem i żadnej prymitywnej telewizji - podobno publicznej nie da się propagandowo zamknąć ust Polakom! Setki tysięcy oglądały przekaz w mediach narodowych.

W swoim przemówieniu pod ambasadą amerykańską Grzegorz Braun, wyłożył "kawę na ławę" prezydentowi Trumpowi po angielsku , dobitnie wytłumaczył o co chodzi i poprosił panią ambasador aby wracała do siebie. Go home!!! - wielokrotnie powtarzały tłumy.

Wyciszanie i udawanie, że nie ma problemu bo to jest amerykańska ustawa - to jest zabawa, niebezpieczna zabawa z przyszłością Polski.

Mimo wielekrotnych oświadczeń organizatorów, że chcą pomóc polskiemu rządowi - mimo zaproszeń do udziału w zgromadzeniu nic się niestety nie stało.

Cisza i oczekiwanie na reakcję Trumpa??

A tymczasem:

Każda polska rodzina będzie miała do zapłaty ok.120.000 zł.!

Za te miliardy, z których chcą nas ograbić żydzi możemy stworzyć wielką polską armię . Wyliczono, że możemy kupić

ponad 5 000 samolotów F-16.

Fakt zapłaty choćby 1 złotówki będzie przyznaniem się do współodpowiedzialności w likwidacji żydów.

"Płacą bo są winni" oto jaki przekaz pójdzie w świat!

Jak można się zgodzić na to! Jak można bronić stanowiska żydowskiego? Udawać, że nic nam nie grozi!?

Można .. ale jedynie wtedy jeśli ma się mentalność niewolnika...


Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka