204 obserwujących
951 notek
2046k odsłon
  586   0

Pytanie o sens świata

Na pewnym  portalu,blogerka postawiła pytanie  o  sens świata.W dyskusji  pod  jej  notką  ktoś zgłosił,  że  pytanie to  zakłada - po pierwsze, że świat został stworzony - po drugie, że w jakimś celu. A to daleko idące założenia -  zdaniem  tego" ktosia".

Poirytowany sugestią,że pytanie  o sens  świata to  specjalność  ludzi  religijnych  napisałem  tam to,  co  poniżej:

Znam mnóstwo ludzi nie religijnych ,którzy stawiają to pytanie,a przecież takich założeń nie przyjmują. Natomiast bolszewicy i nazi strasznie nie lubili tego pytania, i tych którzy je stawiali ,pozbawiali prawa do życia.Kontynuatorzy tych pierwszych i dzisiaj wsadzają do więzienia za publiczne pytanie o sens świata, w którym zmusza się ludzi z Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki do osiedlenia w Europie i porzucenia własnej ojczyzny, a Europejczyków zmusza sie do oddania własnej ojczyzny nie swoim następnym pokoleniom.

Kontynuując powyższe,  tutaj na  salonie24  stwierdzę :  sens  istnienia Europy  ,która  zachowuje  się  tak  jakby dokonywała  samo-zatracenie-  staje  pod  znakiem  zapytania.

Jaka  bowiem  zbrodnia [ po zbrodni w Manchesterze]  musi  być jeszcze   dokonana  na cywilnych  obywatelach  dowolnego kraju  europejskiego,by  rządzący  Unią  Europejską dali  prawdziwe odpowiedzi na pytania,które wypełniają  niebo  nad  kontynentem europejskim  i brzmią np.:

Kto  i  dlaczego  przesiedla  ludność z Azji  środkowej  i  Afryki  północnej  do Europy?  Informacje o tym ,  że  są  to  uciekinierzy  i  uchdźcy  z terenów  ogarniętych  wojną już od dawna są nieprawdziwe. Dlaczego rządzący  Unią  Europejską  zgadzają  się na to  i  akxeptują narzucone kwoty liczbowe [ idącew  miliony  wprzedziale  rocznym] przesiedlanych?

Dlaczego  rządzący  UE otworzyli granice   zewnętrzne  UE  i  nie  pozwalają państwom -  członkom zamknąć  tych  granic? Ile  musi być zamordowanych  Europejczyków,by państwa-  członkowie   UE odzyskały  swoją suwerenność i  zamknęły  swoje granice dla deportowanych z południa  przez utajnione osoby  i  organizacje?Dlaczego mówienie  prawdy  o tzw. "uchodźcach" jest podciągnięte w pewnych krajach Europy  pod  paragrafy:"o  nienawiści do  innej  rasy,religii..." " okłamstwie  nt.holocaustu" i  stosuje  się  tam cenzurę tekstów  o  imigracji  z  południa?

Kiedy wreszcie kościoły  chrześcijańskie  Europy  przestaną mówić o  miłosierdziu dla morderców i zaborców naszych  domostw,  a zaczną  mówić  o  miłosierdziu  dla naszych - Europejczyków- dzieci i  naszych rodzin?

Lubię to! Skomentuj28 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo